Reżyseria:
Ján LackoScenariusz:
Jozef Alexander TalloZdjęcia:
František LukešMuzyka:
Jaromír DlouhýObsada:
Karol Machata, Emil Horváth st., František Dibarbora, Anna Grissová, Mária Kráľovičová, Martin Gregor, Jozef Hanúsek, Július Satinský, Jozef Dóczy (więcej)Opisy(1)
A comedy about the ill-manners of a group of Slovak tourists who go to Budapest by a steamer. There are three friends who always play cards, former customs-officer Hraško, coquettish Irena, Mr and Mrs Petráš, Garbariak, an old gentleman and elegant Mr Belan. Each of them takes the trip out of various interests of their own. (oficjalny tekst dystrybutora)
(więcej)Obsada
Karol Machata
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Polnočná omša (1962)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Stíny horkého léta (1977)
Emil Horváth st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Naši synovia (1975) (serial)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (film telewizyjny)
František Dibarbora
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Pštrosí večierok (1969) (film telewizyjny)
Šíleně smutná princezna (1968)
Anna Grissová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nepokojná láska (1975) (serial)
Skalní v ofsajde (1960)
Stud (1967)
Mária Kráľovičová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
LENI (2015) (nagranie teatralne)
Chrobák v hlave (2014) (nagranie teatralne)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Martin Gregor
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Sklep przy głównej ulicy (1965)
Jánošík I., II. (1963)
Jozef Hanúsek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jánošík I., II. (1963)
Šťastie príde v nedeľu (1958)
Dáždnik svätého Petra (1958)
Július Satinský
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Lasica & Satinský a hostia: Soirée (1968) (film telewizyjny)
Trzech weteranów (1983)
Jozef Dóczy
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (film telewizyjny)
Jozef Kuchár
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Šíleně smutná princezna (1968)
Šťastie príde v nedeľu (1958)
Bičianka z doliny (1981) (film telewizyjny)
Michal Dočolomanský
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Viliam Polónyi
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Milan Lasica
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Lasica & Satinský a hostia: Soirée (1968) (film telewizyjny)
Půldruhé hodiny zpoždění (2009) (nagranie teatralne)
Trzech weteranów (1983)
Zita Furková
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Gazdova krv (2014) (nagranie teatralne)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Miloš Nesvadba
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lišák Pseudolus (1960) (film telewizyjny)
Melduję posłusznie! (1957)
Skradziony balon (1966)
Jozef Cút
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Štyridsaťštyri (1957)
Eugen Senaj
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Sklep przy głównej ulicy (1965)
Štyridsaťštyri (1957)
Dáždnik svätého Petra (1958)
Jaroslav Vrzala
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (film telewizyjny)
Červené víno (1972) (film telewizyjny)
Mária Sýkorová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dumna królewna (1952)
Jánošík (1935)
Tri dcéry (1967)
Ervin Kibédi
Królestwo Węgier
Najlepsze filmy:
Egy magyar nábob (1966)
Karuzela milosci (1956)
Egy pikoló világos (1955)