Obsada
Luke Kirby
Kanada
Najlepsze seriale:
Wspaniała pani Maisel (2017) (serial)
Kroniki Times Square (2017) (serial)
Kto się odważy (2015) (serial)
Caroline Cave
Kanada
Najlepsze seriale:
Holistyczna agencja detekywistyczna Dirka Gently'ego (2016) (serial)
Nie z tego świata (2005) (serial)
A Million Little Things (2018) (serial)
Leela Savasta
Kanada
Najlepsze seriale:
Battlestar Galactica (2004) (serial)
Nie z tego świata (2005) (serial)
Gwiezdne Wrota: Atlantyda (2004) (serial)
Judah Katz
Kanada
Najlepsze seriale:
Playmakers (2003) (serial)
Traders (1996) (serial)
Queer as Folk (2000) (serial)
Inna Korobkina
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
24 godziny (2001) (serial)
Angela's Eyes (2006) (serial)
Beautiful People (2005) (serial)
Tatiana Maslany
Kanada
Najlepsze seriale:
Niezwyciężony (2021) (serial)
BoJack Horseman (2014) (serial)
Parks and Recreation (2009) (serial)
Tony Nardi
Włochy
Najlepsze seriale:
Flashpoint (2008) (serial)
Motyw (2013) (serial)
King (2011) (serial)
Steve Bacic
Jugosławia
Najlepsze seriale:
Julie and the Phantoms (2020) (serial)
Nie z tego świata (2005) (serial)
Z Archiwum X (1993) (serial)
Aaron Poole
Najlepsze seriale:
Z Archiwum X (1993) (serial)
Cardinal (2017) (serial)
Schitt's Creek (2015) (serial)
Greg Bryk
Kanada
Najlepsze seriale:
Fargo (2014) (serial)
The Expanse (2015) (serial)
Opowieść podręcznej (2017) (serial)
Wes Williams
Kanada
Najlepsze seriale:
Jake 2.0 (2003) (serial)
Blue Murder (2001) (serial)
Transporter (2012) (serial)
Raoul Bhaneja
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
W garniturach (2011) (serial)
Chirurdzy (2005) (serial)
Flashpoint (2008) (serial)
Ted Atherton
Kanada
Najlepsze seriale:
W garniturach (2011) (serial)
Ania, nie Anna (2017) (serial)
Traders (1996) (serial)
Hrant Alianak
Najlepsze seriale:
A Nero Wolfe Mystery (2000) (serial)
Kim's Convenience (2016) (serial)
Designated Survivor (2016) (serial)
Peter Stebbings
Kanada
Najlepsze seriale:
Traders (1996) (serial)
Z Archiwum X (1993) (serial)
Bates Motel (2013) (serial)
Alan Van Sprang
Kanada
Najlepsze seriale:
Playmakers (2003) (serial)
Traders (1996) (serial)
Flashpoint (2008) (serial)
Rick Roberts
Kanada
Najlepsze seriale:
W garniturach (2011) (serial)
Traders (1996) (serial)
The Company (2007) (serial)
Julie Stewart
Kanada
Najlepsze seriale:
Chasing Rainbows (1988) (serial)
Queer as Folk (2000) (serial)
ReGenesis (2004) (serial)
K.C. Collins
Najlepsze seriale:
Playmakers (2003) (serial)
Exhibit A: Secrets of Forensic Science (1997) (serial)
Flashpoint (2008) (serial)
Rosemary Dunsmore
Kanada
Najlepsze seriale:
Playmakers (2003) (serial)
Queer as Folk (2000) (serial)
Towarzysze podróży (2023) (serial)