Sket Dance
Reżyseria:
Keiichirō KawaguchiZdjęcia:
入部章Muzyka:
Shûhei NaruseObsada:
Hiroyuki Yoshino, Ryōko Shiraishi, Tomokazu Sugita, Tomokazu Seki, Yū Kobayashi, Akeno Watanabe, Kenji Nojima, Hiro Shimono, 高本めぐみ, Nobuo Tobita, Yuki Kashiwagi, Masahito Yabe, Nobuyuki Hiyama (więcej)Obsada
Hiroyuki Yoshino
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Ryōko Shiraishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Tomokazu Sugita
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Tomokazu Seki
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Yū Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Akeno Watanabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Kenji Nojima
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hiro Shimono
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Blue Lock (2022) (serial)
高本めぐみ
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Magi: Sinbad no bóken (2016) (serial)
Slayers (1995) (serial)
Nobuo Tobita
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Yuki Kashiwagi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hanazakari no kimitači e: ikemen paradaisu 2011 (2011) (serial)
Sket Dance (2011) (serial)
Tales of the Abyss (2008) (serial)
Masahito Yabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Nobuyuki Hiyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Daisuke Sakaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Hiroshi Yanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Shizuka Ishikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Jungle wa icumo Hare noči Gú (2001) (serial)
Naruto (2002) (serial)
Kazuki Yao
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Kôji Tsujitani
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Seirei no moribito (2007) (serial)