Reżyseria:
Michael NankinScenariusz:
Andrew KreisbergZdjęcia:
Lorenzo SenatoreMuzyka:
Jonathan OrtegaObsada:
Robert Patrick, Tamzin Merchant, Devon Graye, Gordon G. Kennedy, Kate Vernon, Gareth David-Lloyd, Danielle Nicolet, Roger Ashton-Griffiths (więcej)Opisy(1)
Jake Mason, son of disgraced hero Alec Mason, must save Mars, and his kidnapped sister, from evil soldiers sworn to destroy life on the Red Planet. (oficjalny tekst dystrybutora)
Obsada
Robert Patrick
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Terminator 2: Dzień sądu (1991)
The X Files: Requiem (2000) (kompilacja wideo)
Stargate Atlantis: Rising (2004) (film telewizyjny)
Tamzin Merchant
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Duma i uprzedzenie (2005)
Jane Eyre (2011)
My Family and Other Animals (2005) (film telewizyjny)
Devon Graye
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Legendary (2010)
Jeszcze raz (2016)
I Don't Feel at Home in This World Anymore (2017)
Gordon G. Kennedy
Wielka Brytania
Kate Vernon
Kanada
Najlepsze filmy:
Malcolm X (1992)
Ostatnia piosenka (2010)
Wilder Days (2003) (film telewizyjny)
Gareth David-Lloyd
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Red Faction: Origins (2011) (film telewizyjny)
Dark Signal (2016)
Robin Hood: The Rebellion (2018)
Danielle Nicolet
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Jacksons: An American Dream (1992) (film telewizyjny)
Ta divna Splitska noc (2004)
Loaded Weapon 1 (1993)
Roger Ashton-Griffiths
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Cadfael (1994) (serial)
Brazil (1985)
Cienista dolina (1993)
Ariyon Bakare
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Mroczny Rycerz (2008)
Life (2017)
The Secret Laughter of Women (1999)
Brian J. Smith
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Sense8 (2015) (serial)
Poirot (1989) (serial)
The War Boys (2009)
Ana Mulvoy-Ten
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
My House in Umbria (2003) (film telewizyjny)
The Girl in the Book (2015)
Red Faction: Origins (2011) (film telewizyjny)
Hristo Mitzkov
Najlepsze filmy:
The Company (2007) (serial)
Champion 2 (2006)
Spartakus (2004) (film telewizyjny)
Atanas Srebrev
Bułgaria
Najlepsze filmy:
Champion 2 (2006)
The Angel (2018)
Kochając Pabla, nienawidząc Escobara (2017)
Isabella Blake-Thomas
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Strażnicy marzeń (2012)
Little Glory (2011)
Enid (2009) (film telewizyjny)
Mitchell Mullen
Najlepsze filmy:
Harley and the Davidsons (2016) (serial)
Czas na miłość (2013)
Dobry rok (2006)
Peter Bankolé
Najlepsze filmy:
The Chelsea Detective (2022) (serial)
Sweetness in the Belly (2019)
Red Faction: Origins (2011) (film telewizyjny)
Harry Anichkin
Bułgaria
Najlepsze filmy:
Szara strefa (2001)
Niezniszczalni 3 (2014)
La vita promessa (2018) (serial)