Obsada
Arna Mohelská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nepokojná láska (1975) (serial)
Wieczna miłość (1994)
Jenůfa (1976) (film telewizyjny)
Miroslav Donutil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (2000) (nagranie teatralne)
Pod jednym dachem (1999)
Sluha dvou pánů (2010) (nagranie teatralne)
Mojmír Maděrič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dívčí válka (1991) (nagranie teatralne)
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Niewinny człowiek (2016) (film telewizyjny)
Josef Karlík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Racek (1976) (nagranie teatralne)
I znów skacze przez kaluze (1970)
Oldřich Slavík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Tichá bolest (1990)
Člověk proti zkáze (1989)
Sylvie Nitrová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stromy umírají vstoje (1998) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Postel (1998)
Jaroslav Dufek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stromy umírají vstoje (1998) (film telewizyjny)
Zamach (1964)
Škola žen (2007) (nagranie teatralne)
Bohumil Slezáček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (film telewizyjny)
Kateřina a její děti (1970)
Jana Hliňáková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stíny horkého léta (1977)
Chlapi přece nepláčou (1979)
Klec (1973) (film telewizyjny)
Zdeněk Maryška
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zbojník (2023)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Swingtime (2007) (film telewizyjny)
Zdeněk Junák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Brouk v hlavě (1998) (nagranie teatralne)
Smrt Pavla I. (2008) (nagranie teatralne)
Lakomec (2020) (nagranie teatralne)
Leopold Franc
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Okénko (1967) (film telewizyjny)
Dneska přišel nový kluk (1981)
Opustíš-li mne... (1978) (film telewizyjny)
Hana Militká
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kola (1996)
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Naši furianti (2006) (nagranie teatralne)
Rudolf Krátký
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Šťastný Jim (1969) (film telewizyjny)
Ivo Kučera
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Ostatni pociąg (2006)
Gangster Ka: Afričan (2015)
Karel Kabíček
Najlepsze filmy:
Prokop Diviš (1977) (film telewizyjny)
Okénko (1967) (film telewizyjny)
Perlový náhrdelník (1965)
Vlasta Fialová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Stromy umírají vstoje (1998) (film telewizyjny)
Racek (1976) (nagranie teatralne)
Ladislav Lakomý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stromy umírají vstoje (1998) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Člověk proti zkáze (1989)
Oldřich Vykypěl
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Sobór w Konstancji (1954)
Jan Žižka (1955)
Hana Zaoralová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Janek i Marzenka (1980)
Sama v čase normálnosti (2010) (film telewizyjny)
Zjasnělá noc (1985) (film telewizyjny)