Reżyseria:
Antonín MoskalykScenariusz:
Albert MaltzZdjęcia:
Adolf NavaraMuzyka:
Jaromír HniličkaObsada:
Vladimír Hlavatý, Jiří Holý, Antonie Hegerlíková, Olga Scheinpflugová, Valtr Taub, Jaroslava Tichá, František Hanus, Slávka Budínová, Karel Máj, Eman Fiala, Bedřich Vrbský, Josef Vošalík (więcej)Obsada
Vladimír Hlavatý
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Zamach (1964)
Jiří Holý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Młot na czarownice (1969)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Antonie Hegerlíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Dzisiaj ostatni raz (1958)
Olga Scheinpflugová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Čintamani & podvodník (1964)
Jegor Bulyčov (1968) (film telewizyjny)
Piąty jeździec Apokalipsy (1964)
Valtr Taub
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Śmierć nazywa się Engelchen (1963)
Kto chce zabić Jessii? (1966)
Koniec agenta W4C (1967)
Jaroslava Tichá
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Uroczystość żałobna (1969)
Kukułka w ciemnym lesie (1984)
František Hanus
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Był sobie król (1954)
Slávka Budínová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Kola (1996)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Karel Máj
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Duchaczek to załatwi (1938)
Válka vypukne po přestávce (1978) (nagranie teatralne)
Provdám svou ženu (1941)
Eman Fiala
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Był sobie król (1954)
Dobry wojak Szwejk (1956)
Lemoniadowy Joe (1964)
Bedřich Vrbský
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dobry wojak Szwejk (1956)
Melduję posłusznie! (1957)
Krakatit (1948)
Josef Vošalík
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Biała pani (1965)
Hostinec „U kamenného stolu“ (1948)
Revizor (1933)
Vojta Plachý-Tůma
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Sobór w Konstancji (1954)
Jan Žižka (1955)
Gra bez reguł (1967)
Jiří Bruder
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Dobrodružství Robinsona Crusoe, námořníka z Yorku (1981)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (film telewizyjny)
Nataša Gollová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Ema Skálová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
O věcech nadpřirozených (1958)
Osamotniony (1957)
Madame Sans-Géne (1971) (film telewizyjny)
Miloš Haken
Najlepsze filmy:
Délka polibku devadesát (1965)
Ferdinand Krůta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Skowronki na uwięzi (1969)
Pociągi pod specjalnym nadzorem (1966)
Stanislav Litera
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lemoniadowy Joe (1964)
Happy End (1967)
Dziewczyna na miotle (1971)
Ilja Racek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)