Reżyseria:
Il-gon SongZdjęcia:
Kyung-pyo HongObsada:
Ji-sub So, Hyo-joo Han, Seong-ha Jo, Gu Jin, Jeong-hak Kim, Chul-min Park, Mi-kyeong Kim, Yong-jik Lee, Kyeong-jin Min, Seong-geun Park, Seong-yong Han (więcej)Obsada
Ji-sub So
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Jigeum mannaleo gabnida (2017)
Ohjik geudaeman (2011)
Mianhada, saranghanda (2004) (serial)
Hyo-joo Han
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Dong Yi (2010) (serial)
Gwanghae, wangyidoen namja (2012)
Chanranhan yusan (2009) (serial)
Seong-ha Jo
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Gugaui seo (2013) (serial)
Ohjik geudaeman (2011)
Ailiseu (2009) (serial)
Gu Jin
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Miseuteo syeonsyain (2018) (serial)
Ohjik geudaeman (2011)
Słodko-gorzkie życie (2005)
Jeong-hak Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Jeppangwang Kim Tak Goo (2010) (serial)
Teonneol (2017) (serial)
Ohjik geudaeman (2011)
Chul-min Park
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Ohjik geudaeman (2011)
Gaeullo (2006)
Moosa Baekdongsoo (2011) (serial)
Mi-kyeong Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Neoui moksoriga deulleo (2013) (serial)
Heelreo (2014) (serial)
Gobaek bubu (2017) (serial)
Yong-jik Lee
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Ohjik geudaeman (2011)
1987 (2017)
Gwasok seukaendeul (2008)
Kyeong-jin Min
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Kimssi pyoryugi (2009)
Ohjik geudaeman (2011)
Madeo (2009)
Seong-geun Park
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Byeonhoin (2013)
Stranger (2017) (serial)
Ohjik geudaeman (2011)
Seong-yong Han
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Madeo (2018) (serial)
Gwanghae, wangyidoen namja (2012)
Sikeurit gadeun (2010) (serial)
Ah-rin Lee
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Ohjik geudaeman (2011)
Goot dakteo (2013) (serial)
Daensing kwin (2012)
Shin-il Kang
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Miseuteo syeonsyain (2018) (serial)
Urideului haenbokhan sigan (2006)
Ohjik geudaeman (2011)
Seung-hyeon Goo
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Neoui moksoriga deulleo (2013) (serial)
Ohjik geudaeman (2011)
Gongbooeui sin (2010) (serial)
Dan-yool Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Kgotboda namja (2009) (serial)
Ohjik geudaeman (2011)
Seonggyoonkwan seukaendeul (2010) (serial)
Jong-hwa Yoon
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Ohjik geudaeman (2011)
Gongjooeui namja (2011) (serial)
Keudeuli saneun sesang (2008) (serial)
Alex
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Ohjik geudaeman (2011)
Pasta (2010) (serial)
Hotelking (2014) (serial)
Hye-ran Yeom
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (serial)
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (serial)
Ohjik geudaeman (2011)
Se-ho Ahn
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Ohjik geudaeman (2011)
Keopeuljeu (2011)
Samchongsa (2014) (serial)
Jae-jin Jeong
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Welkeom tu Dongmakgol (2005)
Maljukgeori janhoksa (2004)
Gwimul (2021) (serial)