Reżyseria:
Dušan KodajScenariusz:
Erna SuchánováZdjęcia:
Karol KrškaMuzyka:
Ali BrezovskýObsada:
Zuzana Cigánová, Alena Michalidesová, Štefan Kvietik, Elena Petrovická, Štefan Halás, Alžbeta Bárthová-Pietorová, Boris Javorek, Paľo Vajs (więcej)Obsada
Zuzana Cigánová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Alena Michalidesová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pericola (1979) (film telewizyjny)
Pustý dvor (1978)
Dve slobodné bez záväzku (1981) (film telewizyjny)
Štefan Kvietik
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Miedziana wieża (1970)
Bokser i śmierć (1962)
Elena Petrovická
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Těžká hodina (1986) (film telewizyjny)
Pehavý Max a strašidlá (1987)
Pomocník (1980) (film telewizyjny)
Štefan Halás
Najlepsze filmy:
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (film telewizyjny)
Posledná bosorka (1957)
Maroško (1968) (film telewizyjny)
Alžbeta Bárthová-Pietorová
Królestwo Węgier
Najlepsze filmy:
Bičianka z doliny (1981) (film telewizyjny)
Tri dcéry (1967)
Balada o mŕtvych očiach (1988) (film telewizyjny)
Boris Javorek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Posledná v abecede (1980) (film telewizyjny)
Paľo Vajs
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Posledná v abecede (1980) (film telewizyjny)
Karol Polák ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Kára plná bolesti (1985)
Kdo se bojí, utíká (1986)
Michal Strnad
Najlepsze filmy:
Posledná v abecede (1980) (film telewizyjny)
Jozef Adamovič
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Demeterovci (1976) (film telewizyjny)
Aranka Szentpéteryová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Omyly tradičnej morálky (1989) (film telewizyjny)
Posledná v abecede (1980) (film telewizyjny)
Igor Štefuca
Najlepsze filmy:
Posledná v abecede (1980) (film telewizyjny)
Dita Predmerská
Najlepsze filmy:
Posledná v abecede (1980) (film telewizyjny)
Boris Šnajdár
Najlepsze filmy:
Študent (1990) (film telewizyjny)
Bocianie hniezdo (1981) (serial)
Svetlá nad prístavom (1986) (film telewizyjny)
Dušan Vaňo
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mŕtvi učia živých (1983)
Chlap prezývaný Brumteles (1982) (film telewizyjny)
Jahňa chudobného (1992) (film telewizyjny)
Mária Mikušová
Najlepsze filmy:
Posledná v abecede (1980) (film telewizyjny)
Gaba Chudová-Cinová
Najlepsze filmy:
Posledná v abecede (1980) (film telewizyjny)
Štefan Graca
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tušenie (1982)
Riaditeľ (1986) (film telewizyjny)
V rannej hmle (1990)
Štefan Holocsy
Najlepsze filmy:
Posledná v abecede (1980) (film telewizyjny)