Reżyseria:
Peter OpálenýScenariusz:
Viera Mikulášová-ŠkridlováZdjęcia:
Marián MinárikMuzyka:
Miroslav NemecObsada:
Ľubomír Paulovič, Dušan Blaškovič, Eva Rysová, Eva Krížiková, Július Satinský, Hana Letková Gajdošová, Anna Šulajová, Hana Kováčiková, Zita Furková, Vladimír Černý, Miroslav Noga, Peter Debnár (więcej)Obsada
Ľubomír Paulovič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Divadelná komédia (1994) (nagranie teatralne)
LENI (2015) (nagranie teatralne)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Dušan Blaškovič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Eva Rysová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Portrét Doriana Graya (1969) (film telewizyjny)
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Prípad jasnovidca Hanussena (1969) (film telewizyjny)
Eva Krížiková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pštrosí večierok (1969) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Július Satinský
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Lasica & Satinský a hostia: Soirée (1968) (film telewizyjny)
Trzech weteranów (1983)
Hana Letková Gajdošová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mesiac na dedine (1981) (nagranie teatralne)
Mojmír II. (1981) (film telewizyjny)
Barón (1989) (film telewizyjny)
Anna Šulajová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Život bez konca (1982) (serial)
Ťapákovci (1977) (film telewizyjny)
Strašidla z Vikýře (1987)
Hana Kováčiková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Portrét Doriana Graya (1969) (film telewizyjny)
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Zita Furková
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Gazdova krv (2014) (nagranie teatralne)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Vladimír Černý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Jánošík I., II. (1963)
Miroslav Noga
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdova krv (2014) (nagranie teatralne)
Koncert pre Jara Filipa (2001) (koncert)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Peter Debnár
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Majster kat (1966)
Ľudmila Mandžárová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Prázdniny u starej mamy (1976) (film telewizyjny)
Eygletiérovci (1986) (film telewizyjny)
Slečna z Maxima (1992) (film telewizyjny)
František Dibarbora
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Pštrosí večierok (1969) (film telewizyjny)
Šíleně smutná princezna (1968)
Igor Čilík
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Kubo (1965) (film telewizyjny)
Vladimír Kostovič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Štyridsaťštyri (1957)
Ivan Letko
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Živý bič (1966) (film telewizyjny)
Mastný hrniec (1991) (film telewizyjny)
Otec (1994) (film telewizyjny)
Slávo Drozd
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Miedziana wieża (1970)
Hernani (1967) (film telewizyjny)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (film telewizyjny)