Reżyseria:
Martin RekWykonawca:
Veronika Žilková, Eduard Hrubeš, Vlastimil Harapes, Martin Dejdar, Miroslav Žbirka, Iveta Bartošová, Heidi Janků, Josef Mladý, Ivan Mládek, Július Satinský, Miloslav Šimek, Jiřina Bohdalová (więcej)Występują
Veronika Žilková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Česká soda (1998)
Ochránce (2021) (serial)
Deskový statek (2008) (nagranie teatralne)
Eduard Hrubeš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kinoautomat: Człowiek i jego dom (1967)
Náš táta Bezlíček (1973) (film telewizyjny)
Školní výlet (2012)
Vlastimil Harapes
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (film telewizyjny)
Małgorzata, córka Łazarza (1967)
Martin Dejdar
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tichá bolest (1990)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Nawet myszy idą do nieba (2021)
Miroslav Žbirka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (koncert)
Miro Žbirka: 40 let na scéně (2020) (koncert)
Hity 89 (1989) (koncert)
Iveta Bartošová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hity 89 (1989) (koncert)
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Zlatý Slavík 1989 (1990) (koncert)
Heidi Janků
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (koncert)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (koncert)
F.T. na cestách (1988)
Josef Mladý
Czechosłowacja
Ivan Mládek
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Trhák (1980)
Kronika žhavého léta (1972)
Ještě větší blbec, než jsme doufali (1994)
Július Satinský
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Lasica & Satinský a hostia: Soirée (1968) (film telewizyjny)
Trzech weteranów (1983)
Miloslav Šimek
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Zlatý slavík 1973 (1974) (koncert) - prezenter
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
Jiřina Bohdalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Pohádky pod sněhem (1985)
Lucie Bílá
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Anděl Páně 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (nagranie teatralne)
Pavel Zedníček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Bratři Karamazovi (1981) (nagranie teatralne)
Tichá bolest (1990)
Jan Rosák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Radúz a Mahulena (1970)
Hodina modrých slonů (1971)
„Babičky dobíjejte přesně!“ (1983)
Lukáš Vaculík
Czechosłowacja
Milan Lasica
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Lasica & Satinský a hostia: Soirée (1968) (film telewizyjny)
Půldruhé hodiny zpoždění (2009) (nagranie teatralne)
Trzech weteranów (1983)
Pavol Habera
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hity 89 (1989) (koncert)
Zlatý Slavík 1989 (1990) (koncert)
Evanjelium o Márii (1992) (nagranie teatralne)
Petr Vichnar
Najlepsze filmy:
Wielkie marzenia (2023)
Hany (2014)
Saskia Burešová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vyšehrad: Fylm (2022)
Kudy kam? (1956)
Wielki napad filmowy (1986)