Reżyseria:
Jaroslav DudekScenariusz:
Václav MalovickýZdjęcia:
Alois NožičkaMuzyka:
Jiří VáclavObsada:
Dagmar Havlová, Naďa Konvalinková, Jaromír Hanzlík, Viktor Preiss, Jana Štěpánková, Josef Dvořák, Tereza Brodská, Otto Lackovič, Miloš Hlavica, Karel Koloušek, Jan Teplý st., Lenka Horáková (więcej)Obsada
Dagmar Havlová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Naďa Konvalinková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)
Jaromír Hanzlík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Viktor Preiss
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Scapinova šibalství (1980) (film telewizyjny)
Jana Štěpánková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Na útěku (2012) (nagranie teatralne)
Josef Dvořák
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
S Pydlou v zádech (1985) (nagranie teatralne)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Tereza Brodská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Smysl pro tumor (2024) (serial)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Ať žijí duchové! (1977)
Otto Lackovič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Balada z hadrů (1960) (nagranie teatralne)
Miloš Hlavica
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (nagranie teatralne)
Genij vlasti (1998) (film telewizyjny)
Karel Koloušek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Utopím si ho sám (1989) (film telewizyjny)
Veselé windsorské paničky (1974) (nagranie teatralne)
Jan Teplý st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Ucho (1970)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Lenka Horáková
Najlepsze filmy:
Karlínská balada (2001) (film telewizyjny)
Oběti (1999) (serial)
Údolí krásných žab (1973)
Libuše Štědrá
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Josef Kolman
Najlepsze filmy:
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Jak vyloupit banku (1992) (film telewizyjny)
Uzavřený pavilón (1990) (film telewizyjny)
Miroslav Šnajdr
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Czerwona linia (2018) (serial)
I ve smrti sami (2004) (film telewizyjny)
Zdeněk Tichý
Najlepsze filmy:
Uzavřený pavilón (1990) (film telewizyjny)
Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště (2005)
Jana Walterová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Klec pro dva (1967)
Poslední etapa (1962)
W cieniu gilotyny (1971)