Reżyseria:
Mark SchlichterScenariusz:
Silke ZertzZdjęcia:
Peter PrzybylskiObsada:
Matthias Brandt, Corinna Harfouch, Adrian Topol, Max Dominik, Lavinia Wilson, Laura Berlin, Kirsten Block, Jürgen Heinrich, Robert Gwisdek, Sönke Möhring, Rike Schäffer, Peter Lerchbaumer (więcej)Obsada
Matthias Brandt
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Glück (2012)
Das Geheimnis des Totenwaldes (2020) (serial)
Die Wölfe (2009) (serial)
Corinna Harfouch
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Pukając do nieba bram (1997)
Upadek (2004)
Berlin Calling (2008)
Adrian Topol
Polska
Najlepsze filmy:
Biegnij, chłopcze, biegnij (2013)
Vom Atmen unter Wasser (2008) (film telewizyjny)
Franz + Polina (2006)
Max Dominik
Najlepsze filmy:
Praxis mit Meerblick (2017) (serial)
Tod einer Schülerin (2010) (film telewizyjny)
Lavinia Wilson
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Kod wart miliardy dolarów (2021) (serial)
Die Quellen des Lebens (2013)
Czego naprawdę chcemy (2020)
Laura Berlin
Najlepsze filmy:
Saphirblau (2014)
Rubinrot (2013)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Kirsten Block
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Baader-Meinhof (2008)
Lektor (2008)
Złodziejka książek (2013)
Jürgen Heinrich
Najlepsze filmy:
Dem Mörder verfallen - Eine Frau in Gefahr (1999) (film telewizyjny)
Niebo nad Berlinem (1987)
Das unsichtbare Visier (1973) (serial)
Robert Gwisdek
Najlepsze filmy:
3 Tage in Quiberon (2018)
Die Glasbläserin (2016) (film telewizyjny)
Lauf um Dein Leben - Vom Junkie zum Ironman (2008)
Sönke Möhring
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Bękarty wojny (2009)
Niemożliwe (2012)
Phantomschmerz (2009)
Rike Schäffer
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Tatort (1970) (serial)
Racheengel - Ein eiskalter Plan (2010) (film telewizyjny)
Tod einer Schülerin (2010) (film telewizyjny)
Peter Lerchbaumer
Austria
Najlepsze filmy:
Das Haus der Krokodile (2012)
Der Tanz mit dem Teufel - Die Entführung des Richard Oetker (2001) (film telewizyjny)
Die Konkurrentin (1997) (film telewizyjny)
Hans-Uwe Bauer
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Życie na podsłuchu (2006)
Obrazy bez autora (2018)
Der Aufenthalt (1983)
Peter Benedict
Szwajcaria
Najlepsze filmy:
1864 - Brødre i krig (2014)
Gladbeck (2018) (serial)
Wyśnione miłości (2010)
Anja Beatrice Kaul
Niemcy
Najlepsze filmy:
Der Zürich-Krimi (2016) (serial)
Tod einer Schülerin (2010) (film telewizyjny)
Geisterjäger John Sinclair: Die Dämonenhochzeit (1997) (film telewizyjny)
Samira Bedewitz
Najlepsze filmy:
Tatort (1970) (serial)
Tod einer Schülerin (2010) (film telewizyjny)
Natascha Bub
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Und der Himmel steht still (1993)