Reżyseria:
Friedemann FrommScenariusz:
Holger Karsten SchmidtZdjęcia:
Hanno LentzObsada:
Henriette Confurius, Katja Flint, Edgar Selge, Ulrike Krumbiegel, Herbert Knaup, Renate Krößner, Veit Stübner, Hanno Koffler, Moritz Grove, Franz Dinda (więcej)Obsada
Henriette Confurius
Niemcy
Najlepsze filmy:
Tannbach (2015) (serial)
Der ganz große Traum (2011)
Sierpniowa mgła (2016)
Katja Flint
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Electro Ghetto - Czas nas odmienia (2010)
Ich werde nicht schweigen (2017) (film telewizyjny)
Marlena (2000)
Edgar Selge
Najlepsze filmy:
Hamsun (1996)
Eksperyment (2001)
Poll (2010)
Ulrike Krumbiegel
Najlepsze filmy:
Upadek (2004)
Die Wölfe (2009) (serial)
Mein Vater (2003) (film telewizyjny)
Herbert Knaup
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Życie na podsłuchu (2006)
Nuremberg (2000) (film telewizyjny)
Biegnij, Lola, biegnij (1998)
Renate Krößner
Niemcy
Najlepsze filmy:
Solo Sunny (1980)
Niezwyciężony (2001)
Alles auf Zucker! (2004)
Veit Stübner
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Upadek (2004)
Gloomy Sunday - Ein Lied von Liebe und Tod (1999)
Fickende Fische (2002)
Hanno Koffler
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Obrazy bez autora (2018)
Die Dasslers - Pioniere, Brüder und Rivalen (2015) (film telewizyjny)
Besondere Schwere der Schuld (2014) (film telewizyjny)
Moritz Grove
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Lektor (2008)
Das Geheimnis des Totenwaldes (2020) (serial)
Vaterfreuden (2014)
Franz Dinda
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Mogadischu (2008) (film telewizyjny)
Im Winter ein Jahr (2008)
Speer und er (2005) (serial)
Karina Plachetka
Polska
Najlepsze filmy:
Nasze matki, nasi ojcowie (2013) (serial)
24 tygodnie (2016)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Wolfgang Winkler
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Das unsichtbare Visier (1973) (serial)
Ich war neunzehn (1968)
Das Kaninchen bin ich (1965)
Thomas Huber
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Cząstki elementarne (2006)
Rembrandt (1999)
Epsteins Nacht (2002)
Jonas Laux
Niemcy
Najlepsze filmy:
Balon (2018)
Die Frau vom Checkpoint Charlie (2007) (film telewizyjny)
Wicher. Ostatni rozdział (2021)
Michael Schenk
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Baader-Meinhof (2008)
Wróg u bram (2001)
Lektor (2008)
Frank Sieckel
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Arn - Riket vid vägens slut (2008)
Templariusze. Miłość i krew (2007)
Tatort (1970) (serial)
Armin Dillenberger
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Die Quellen des Lebens (2013)
Good Bye Lenin! (2003)
23 (1998)
Dieter Okras
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Stalingrad (1993)
Coming out (1989)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Nina Franoszek
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Pianista (2002)
Dom (2015)
Wielkie życie (2004)