Scenariusz:
Michiko YokoteZdjęcia:
Kousuke NakanishiMuzyka:
市川淳Obsada:
Minori Chihara, Kotono Mitsuishi, Shin'ichirō Miki, Shūichi Ikeda, Takuma Terashima, Yūki Kaji, Eri Kitamura, 水原薫, Sayaka Ōhara, Yuka Iguchi, Jōji Nakata (więcej)Odcinki(12)
-
Futon ni ucuru mono o širanai (E01)
-
Doko ni, Nani o, Nanika (E02)
-
Karera no ondo no niricuhaihan (E03)
-
Joru ni wa hahaoja to dakimakura o (E04)
-
Tatoe Norowarete mo (E05)
-
Kjúkei glass ni nite zeidžaku na (E06)
-
Jokenša no me ni ucuranai (E07)
-
Nogare unu noroi no jó na (E08)
-
Kikanša wa dokoka fušigi na (E09)
-
Šingjakuša wa dokonimo inai (E10)
-
Kjóšinša wa dokoka ni iru (E11)
-
Čóecuša wa dokonidemo iru (E12)
Obsada
Minori Chihara
Japonia
Najlepsze seriale:
Violet Evergarden (2018) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Claymore (2007) (serial)
Kotono Mitsuishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Shin'ichirō Miki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Shūichi Ikeda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Monster (2004) (serial)
Takuma Terashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Yūki Kaji
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Eri Kitamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Made in Abyss (2017) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Sayaka Ōhara
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Yuka Iguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Honzuki no gekokudžó: Šišo ni naru tame ni wa šudan o erande iraremasen (2019) (serial)
Jōji Nakata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
MAKO
Japonia
Najlepsze seriale:
Ničidžó (2011) (serial)
Fairy Tail (2009) (serial)
School Rumble (2004) (serial)
Chiwa Saito
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Rie Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Kana Asumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Yukari Tamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Steins;Gate (2011) (serial)
Kanon (2006) (serial)
Yui Ogura
Japonia
Najlepsze seriale:
Kaičó wa Maid-sama! (2010) (serial)
Sakurasó no pet na kanodžo (2012) (serial)
Kono subaraší sekai ni šukufuku o! (2016) (serial)
Sakura Nakamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Tokyo Revengers (2021) (serial)
Dókjonin wa hiza, tokidoki, atama no ue. (2019) (serial)
Junpei Asashina
Japonia
Najlepsze seriale:
Overlord (2015) (serial)
Log Horizon (2013) (serial)
Tasogare otome x Amnesia (2012) (serial)
Takatsugu Awazu
Japonia
Najlepsze seriale:
GTO (1999) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Šigacu wa kimi no uso (2014) (serial)