Persona 4 The Animation
Scenariusz:
Jun KumagaiZdjęcia:
今泉秀樹Muzyka:
Shoji MeguroObsada:
Daisuke Namikawa, Ami Koshimizu, Yui Horie, Shōtarō Morikubo, Rie Kugimiya, Romi Paku, Tomokazu Seki, Mitsuaki Madono, Akemi Kanda, Unshō Ishizuka, Kanae Itō, Daisuke Ono, Isamu Tanonaka (więcej)Obsada
Daisuke Namikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Ami Koshimizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Yui Horie
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Kami-sama hajimemashita OVA (2013) (serial)
Shōtarō Morikubo
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Rie Kugimiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Romi Paku
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Tomokazu Seki
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Mitsuaki Madono
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Akemi Kanda
Japonia
Najlepsze seriale:
Baccano! (2007) (serial)
Cross Game (2009) (serial)
Erufen Rīto (2004) (serial)
Unshō Ishizuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Kanae Itō
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Daisuke Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Isamu Tanonaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Monster (2004) (serial)
Dragon Ball Z (1989) (serial)
Kappei Yamaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Sayaka Ōhara
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Tomokazu Sugita
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Aoi Yūki
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hisao Egawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Yumiko Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Ikuko Tani
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)