Reżyseria:
Ivo NovákScenariusz:
Fedor KauckýZdjęcia:
Alois NožičkaMuzyka:
Zdeněk LiškaObsada:
Josef Somr, Ilja Prachař, František Němec, Petr Kostka, Eva Jiroušková, Bedřich Prokoš, Ferdinand Krůta, Vlastimil Hašek, Jaroslava Pokorná, Josef Větrovec, Jaroslav Mareš, Karel Urbánek (więcej)Obsada
Josef Somr
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Ilja Prachař
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
František Němec
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Ucho (1970)
Petr Kostka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Wyższa zasada (1960)
Eva Jiroušková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cesarski piekarz (1951)
Krowa (1993)
Błysk nadziei (1963)
Bedřich Prokoš
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Wyższa zasada (1960)
Kelner, płacić! (1980)
Ferdinand Krůta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Skowronki na uwięzi (1969)
Pociągi pod specjalnym nadzorem (1966)
Vlastimil Hašek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Dolina pszczól (1967)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Jaroslava Pokorná
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Josef Větrovec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Skradziony balon (1966)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (film telewizyjny)
Jaroslav Mareš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Karel Urbánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Věc Makropulos (1970) (nagranie teatralne)
Egyptologové (1974) (film telewizyjny)
Muži jdou v tmě (1975) (film telewizyjny)
Otakar Brousek st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Jaroslava Tichá
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Uroczystość żałobna (1969)
Kukułka w ciemnym lesie (1984)
Karel Hlušička
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Dobry wojak Szwejk (1956)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (film telewizyjny)
Jan Faltýnek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Z tobą cieszy mnie świat (1982)
Błysk nadziei (1963)
Jan Teplý st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Ucho (1970)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Lída Plachá
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Bratranec Pons (1973) (film telewizyjny)
Městem chodí Mikuláš (1992) (film telewizyjny)
Václav Krška
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Młodzieńcze lata (1952)
Hlavní přelíčení (1971) (film telewizyjny)
Oldřich Velen
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)