Reżyseria:
Vladimír KavčiakScenariusz:
Vladimír KavčiakZdjęcia:
Jiří StöhrMuzyka:
Jaromír VogelObsada:
Hana Maciuchová, Blanka Bohdanová, Karel Heřmánek, Jan Přeučil, František Němec, Boris Rösner, David Strupek, Ladislav Pešek, Jiřina Petrovická, Eva Jakoubková, Václav Sloup, Bohuslav Čáp (więcej)Obsada
Hana Maciuchová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Mnoho povyku pro nic (1972) (nagranie teatralne)
Blanka Bohdanová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Ryba ve čtyřech (1987) (film telewizyjny)
Romeo, Julie a tma (1959)
Karel Heřmánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Bratři Karamazovi (1981) (nagranie teatralne)
Śmierć pięknych saren (1986)
Jan Přeučil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Muž v pozadí (1995) (serial)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
František Němec
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Ucho (1970)
Boris Rösner
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Kelner, płacić! (1980)
Poslední dopis (1973) (film telewizyjny)
David Strupek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Angolský deník lékařky (1984) (film telewizyjny)
Přezůvky Štěstěny (1983) (film telewizyjny)
Jak namalovat ptáčka (1980) (film telewizyjny)
Ladislav Pešek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Lišák Pseudolus (1960) (film telewizyjny)
Droga do głębi duszy studenckiej (1939)
Tři na lavičce (1978) (film telewizyjny)
Jiřina Petrovická
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hrdinové okamžiku (1961) (serial)
Krakatit (1948)
Zadržitelný vzestup Arthura Uie (1979) (nagranie teatralne)
Eva Jakoubková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Hejtman z Kopníku (1983) (nagranie teatralne)
Václav Sloup
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Romeo, Julie a tma (1959)
Małgorzata, córka Łazarza (1967)
Bohuslav Čáp
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Královský život otroka (1992) (film telewizyjny)
Dumna królewna (1952)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Čestmír Řanda st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Libuše Salabová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dzień mej miłości (1976)
Přezůvky Štěstěny (1983) (film telewizyjny)
Viola Zinková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Daleka droga (1948)
Marie Rosůlková
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Palacz zwłok (1968)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Regina Rázlová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kola (1996)
Veronika Gajerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Swingtime (2007) (film telewizyjny)
Młyn Habermanna (2010)
I ve smrti sami (2004) (film telewizyjny)
Marie Kadeřábková
Najlepsze filmy:
Útěky domů (1980)
Král kolonád (1990)
Přezůvky Štěstěny (1983) (film telewizyjny)
Jana Boušková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rok na vsi (1995) (nagranie teatralne)
Kytice (2020) (nagranie teatralne)
Dziewczyna na miotle (1971)