Reżyseria:
Gary YatesScenariusz:
Karen StillmanZdjęcia:
C. Kim MilesMuzyka:
Jonathan GoldsmithObsada:
Jaime Pressly, Currie Graham, Garwin Sanford, Larissa Laskin, Blu Mankuma, Zak Santiago, Martin Cummins, Brendan Fletcher, Marie Avgeropoulos (więcej)VOD (1)
Obsada
Jaime Pressly
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Stary, kocham cię (2009)
Horton słyszy Ktosia (2008)
Cruel World (2005)
Currie Graham
Kanada
Najlepsze filmy:
Gwiezdne wrota: Arka prawdy (2008)
Urodzony mistrz (2021)
Amator (1994)
Garwin Sanford
Kanada
Najlepsze filmy:
Stargate Atlantis: Rising (2004) (film telewizyjny)
The Accused (1988)
Small Sacrifices (1989) (film telewizyjny)
Larissa Laskin
Najlepsze filmy:
Fugitive Pieces (2007)
Szkarłatna litera (1995)
John Q. (2002)
Blu Mankuma
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
After the Promise (1987) (film telewizyjny)
Whale Music (1994)
Zasadzka (1987)
Zak Santiago
Najlepsze filmy:
A Girl Like Me: The Gwen Araujo Story (2006) (film telewizyjny)
Strzelec (2007)
The Five People You Meet in Heaven (2004) (film telewizyjny)
Martin Cummins
Kanada
Najlepsze filmy:
Mr. Hockey: The Gordie Howe Story (2013) (film telewizyjny)
Ice Men (2004)
Duke (2012) (film telewizyjny)
Brendan Fletcher
Kanada
Najlepsze filmy:
Little Criminals (1995) (film telewizyjny)
Zjawa (2015)
Summer's End (1999) (film telewizyjny)
Marie Avgeropoulos
Kanada
Najlepsze filmy:
Pół na pół (2011)
Wonder Woman: Więzy krwi (2019)
Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej Pioruna (2010)
John Cassini
Kanada
Najlepsze filmy:
Siedem (1995)
Gra (1997)
Alive, dramat w Andach (1993)
Ona Grauer
Meksyk
Najlepsze filmy:
Stargate Atlantis: Rising (2004) (film telewizyjny)
Elizjum (2013)
The Christmas Secret (2000) (film telewizyjny)
Erica Carroll
Kanada
Najlepsze filmy:
Duke (2012) (film telewizyjny)
Saving Milly (2005) (film telewizyjny)
The Boy Who Cried Werewolf (2010) (film telewizyjny)
Richard Blake
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Przyjęty (2006)
Snake and Mongoose (2013)
Króliczek (2008)
Jarod Joseph
Kanada
Najlepsze filmy:
Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej Pioruna (2010)
Taken from Me: The Tiffany Rubin Story (2011) (film telewizyjny)
Innocent (2011) (film telewizyjny)
Jason Diablo
Najlepsze filmy:
Niedokończone życie (2005)
Wersja ostateczna (2004)
2012 (2009)
Brenda Crichlow
Kanada
Najlepsze filmy:
Door to Door (2002) (film telewizyjny)
I kto to mówi (1989)
Civic Duty (2006)
Malcolm Stewart
Kanada
Najlepsze filmy:
Cud w Lake Placid (2004)
Taken (2002) (serial)
Moon (2009)
Alex Bruhanski
Najlepsze filmy:
After the Promise (1987) (film telewizyjny)
I kto to mówi (1989)
Ptaszek na uwięzi (1990)
Dee Jay Jackson
Najlepsze filmy:
Wiek Adaline (2015)
Duke (2012) (film telewizyjny)
The Color of Courage (1999) (film telewizyjny)