Dokumentalny / Biograficzny
Czechy,
(2022–2023), 14 h 19 min
(Liczba minut: 26–27 min)
Reżyseria:
Ivan Bareš, Jan Mudra, Markéta Nešlehová, Vlastimil Šimůnek, Zdeněk Gawlik, Vít Olmer (więcej)Scenariusz:
René KekelyOdcinki(33)
-
13. komnata Tomáše Etzlera (S19E01)
-
13. komnata Allana Petrlíka (S19E02)
-
13. komnata Sáry Struhařové (S19E03)
-
13. komnata Tomáše Linky (S19E04)
-
13. komnata Aleše Cibulky (S19E05)
-
13. komnata Marcely Králové (S19E06)
-
13. komnata Pavla Dytrta (S19E07)
-
13. komnata Martina Huba (S19E08)
-
13. komnata Reginy Řandové (S19E09)
-
13. komnata Kláry Cibulkové (S19E10)
-
13. komnata Radky Folprechtové (S19E11)
-
13. komnata Kamily Nývltové (S19E12)
-
13. komnata Vojty Nedvěda (S19E13)
-
13. komnata Jiřího Pragera (S19E14)
-
13. komnata Davida Vondráčka (S19E15)
-
13. komnata Zdeny Klapkové - Adamové (S19E16)
-
13. komnata Barbory Jánové (S19E17)
-
13. komnata Terezy Maškové (S19E18)
-
13. komnata Dalibora Šípka (S19E19)
-
13. komnata Kláry Kolomazníkové (S19E20)
-
13. komnata Alexandera Shonerta (S19E21)
-
13. komnata Štěpána Kozuba (S19E22)
-
13. komnata Patrika Bangy (S19E23)
-
13. komnata Alexandry Myškové (S19E24)
-
13. komnata Milana Špinky (S19E25)
-
13. komnata Pavly Vitázkové (S19E26)
-
13. komnata Daniely Špinar (S19E27)
-
13. komnata Slávky Vernerové - Pěchočové (S19E28)
-
13. komnata Terezy Robinson (S19E29)
-
13. komnata Ivy Trhoňové (S19E30)
poprzednie
1 - 30
następne
Obsada
Tomáš Etzler
Czechosłowacja
Zuzana Burešová
Czechosłowacja
Tomáš Linka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Václav Žmolík
Czechosłowacja
Aleš Cibulka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zdivočelá země (1997) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Dobrá čtvrť (2005) (serial)
Marie Retková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nadměrné maličkosti (2004) (serial)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (serial)
Michal Jagelka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (serial)
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Marcela Králová
Czechosłowacja
Pavel Dytrt
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
O ztracené lásce (2002) (serial)
Pavel Trávníček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Martin Hub
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Simona Chytrová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hraběnky (2007) (serial)
Stopy života (2013) (serial)
Policajti z předměstí (1999) (serial)
Regina Řandová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Klára Cibulková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kukačky (2021) (serial)
Furia (2016) (serial)
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Jiří Prager
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Krtkova dobrodružství (1957) (serial)
Příběhy cvrčka a štěňátka (1978) (serial)
Kamarádi (1969) (serial)
Zdeněk Štěpán
Czechosłowacja