Odcinki(40)
-
13. komnata Mileny Vostřákové (S04E01)
-
13. komnata Pavla Nového (S04E02)
-
13. komnata Evy Hruškové (S04E03)
-
13. komnata Luby Skořepové (S04E04)
-
13. komnata Pavla Landovského (S04E05)
-
13. komnata Jiřího Krampola (S04E06)
-
13. komnata Jaroslava Čejky (S04E07)
-
13. komnata Ladislava Freje ml. (S04E08)
-
13. komnata Šárky Ullrichové (S04E09)
-
13. komnata Dáši Bláhové (S04E10)
-
13. komnata Vladimíra Marka (S04E11)
-
13. komnata Petra Rezka (S04E12)
-
13. komnata Jiřího Ježka (S04E13)
-
13. komnata Jitky Zelenohorské (S04E14)
-
13. komnata Františka Nedvěda (S04E15)
-
13. komnata Antonína Gondolána (S04E16)
-
13. komnata Tomáše Cikrta (S04E17)
-
13. komnata Evy Jiřičné (S04E18)
-
13. komnata Jany Lorencové (S04E19)
-
13. komnata Zity Kabátové (S04E20)
-
13. komnata Bořka Šípka (S04E21)
-
13. komnata Tomio Okamury (S04E22)
-
13. komnata Štěpána Raka (S04E23)
-
13. komnata Arnošta Lustiga (S04E24)
-
13. komnata Yvetty Blanarovičové (S04E25)
-
13. komnata Roberta Vana (S04E26)
-
13. komnata Vladimíra Mišíka (S04E27)
-
13. komnata Dagmar Kludské (S04E28)
-
13. komnata Kláry Janečkové (S04E29)
-
13. komnata Miroslava Etzlera (S04E30)
Obsada
Josef Zíma
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Pražský písničkář (1997) (serial)
Grandsupertingltangl (1969) (serial)
Yvetta Simonová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (serial)
Milena Vostřáková
Czechosłowacja
Jiří Blažek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
F. L. Věk (1970) (serial)
Zuzana Burešová
Czechosłowacja
Jan Jiráň
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bakaláři 1997 (1997) (serial)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (serial)
Život na zámku (1995) (serial)
Vojtěch Bernatský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Špačkovi v síti času (2013) (serial)
Pavel Nový
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (serial)
Slavomil Hubálek
Czechosłowacja
Pavel Kříž
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
The Scarlet Pimpernel (1999) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Eva Hrušková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Psí povídání (1985) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Strom pohádek (1987) (serial)
Vojtěch Rohlíček
Najlepsze seriale:
Dobrá čtvrť (2005) (serial)
Horákovi (2006) (serial)
Jan Přeučil
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Jana Klusáková
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Anatomia morderstwa (2015) (serial)
Zdeněk Rohlíček
Czechosłowacja
Jan Schmid
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Luba Skořepová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Pod jednym dachem (1975) (serial)
Arnošt Goldflam
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Večery Analogonu (2002) (serial)
Tisícročná včela (1983) (serial)
Václav Havel
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial) - m.a.
Zdivočelá země (1997) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial) - m.a.
Jiří Krejčík
Austro-Węgry
Najlepsze seriale:
Bylo nás šest (1986) (serial)
Josef a Ly (2004) (serial)
Cukrárna (2010) (serial)