Reżyseria:
Martin FričZdjęcia:
Václav HanušMuzyka:
František ŠkvorObsada:
Zdeněk Štěpánek, Otomar Krejča st., Slávka Budínová, Gustav Heverle, Karel Fiala, Ivanka Devátá, Jan Pivec, Václav Lohniský, Zdeněk Řehoř, František Vnouček, Rudolf Deyl ml., František Holar (więcej)Obsada
Zdeněk Štěpánek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Malér (1965) (film telewizyjny)
Cesarski piekarz (1951)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Otomar Krejča st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Stare czeskie legendy (1952)
Kočár nejsvětější svátosti (1962) (film telewizyjny)
Slávka Budínová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Kola (1996)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Gustav Heverle
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Zamach (1964)
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (film telewizyjny)
Karel Fiala
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Lemoniadowy Joe (1964)
Šíleně smutná princezna (1968)
Ivanka Devátá
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (nagranie teatralne)
Nezralé maliny (1980) (film telewizyjny)
Najlepsza kobieta mojego zycia (1968)
Jan Pivec
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Lišák Pseudolus (1960) (film telewizyjny)
Malér (1965) (film telewizyjny)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Václav Lohniský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Młot na czarownice (1969)
Zdeněk Řehoř
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Dzisiaj ostatni raz (1958)
František Vnouček
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Droga do głębi duszy studenckiej (1939)
Melduję posłusznie! (1957)
Krakatit (1948)
Rudolf Deyl ml.
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Lemoniadowy Joe (1964)
Dobry wojak Szwejk (1956)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
František Holar
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Cesarski piekarz (1951)
Láska jako trám (1967) (film telewizyjny)
Miloš Vavruška
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Jarmil Škrdlant
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dzisiaj ostatni raz (1958)
Past (1950)
Snadný život (1957)
Zdeněk Hodr
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Mnoho povyku pro nic (1972) (nagranie teatralne)
Przygody Münchhausena (1961)
Vladimír Klemens
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Był sobie król (1954)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Čintamani & podvodník (1964)
Vladimír Hlavatý
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Zamach (1964)
Jiřina Bílá
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Palacz zwłok (1968)
Światowcy (1969)
Emil Bolek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Tajemnica krwi (1953)
Hostinec „U kamenného stolu“ (1948)
Počestné paní pardubické (1944)
Blažena Slavíčková
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Droga do głębi duszy studenckiej (1939)
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)