Tajny sledstvija - Season 3 (2003) (seria)
Obsada
Anna Kovalchuk
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Admiral (2009) (serial)
Jekatěrina (2014) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Vyacheslav Zakharov
Związek Radziecki
Sergey Baryshev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Emiliya Spivak
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Aleksandr Novikov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Miroslav Malich
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Igor Grigorev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Игорь Ларин
Związek Radziecki
Anna Dyukova
Związek Radziecki
Владимир Акимов
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Yuliya Yakovleva
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Shpilko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Evgeniy Chudakov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Apostol (2008) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Алла Довлатова
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Irina Tsvetkova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Ekaterina Kuzmichyova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Nikolay Gorshkov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Igor Mosyuk
Najlepsze seriale:
Ladoga (2014) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Vadim Alfyorov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Владимир Глазков
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Sparta (2016) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)