Występują
Josef Abrhám
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Hráči (1983) (nagranie teatralne)
Jiřina Jirásková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Jára Cimrman śpi (1983)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Jiřina Bohdalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Pohádky pod sněhem (1985)
Václav Voska
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial) - aktor, narrator
Biała pani (1965)
Miloš Kopecký
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Był sobie król (1954)
Viktor Preiss
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Scapinova šibalství (1980) (film telewizyjny)
Jiří Korn
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jesus Christ Superstar (2005) (nagranie teatralne)
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Mamzelle Nitouche (1977) (film telewizyjny)
Daniel Hůlka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Monte Cristo (2002) (nagranie teatralne)
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (koncert)
Laďka Kozderková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Fešák Hubert (1984)
Pohádka o mokrosuchém štěstí (1981) (film telewizyjny)
Ljuba Hermanová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Melduję posłusznie! (1957)
Pan Jordán a Habada (1968) (film telewizyjny)
Nezlobte dědečka (1934)
Vladimír Dvořák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gdy przychodzi kot (1963)
Malí medvědáři (1957)
Proszę ostrzej (1956)
Marek Eben
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
45 let Ypsilonky (2011) (nagranie teatralne)
Praha stověžatá (2016) (nagranie teatralne)
Arabesky (1987) (film telewizyjny)
Luděk Nekuda
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Bylo čtvrt a bude půl (1968)
Jiří Císler
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pohádky pod sněhem (1985)
Ucho (1970)
Złote węgorze (1979) (film telewizyjny)
Jitka Molavcová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Skowronki na uwięzi (1969)
Michal Tučný - Fidlej a hraj (2008) (kompilacja wideo)
Libuše Šafránková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Jára Cimrman śpi (1983)
Zdeněk Svěrák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dobytí severního pólu (2006) (nagranie teatralne)
Záskok (1997) (nagranie teatralne)
Dobytí severního pólu (1987) (nagranie teatralne)
Ladislav Smoljak
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dobytí severního pólu (2006) (nagranie teatralne)
Dobytí severního pólu (1987) (nagranie teatralne)
Dlouhý, Široký a Krátkozraký (1987) (nagranie teatralne)
Iva Janžurová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Jiří Wimmer
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Ośmiornice z drugiego piętra (1986)