Reżyseria:
Miguel AlexandreScenariusz:
Thomas KirchnerZdjęcia:
Jörg WidmerMuzyka:
Wolfram de MarcoObsada:
Maria Furtwängler, Pasquale Aleardi, Dorka Gryllus, Elisabeth Biegai, Thomas Arnold, Petra Kelling, Mika Seidel, Peter Prager, Nicole Marischka (więcej)Obsada
Maria Furtwängler
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
100 rzeczy (2018)
Wyznania hochsztaplera Feliksa Krulla (2021)
Gift (2017) (film telewizyjny)
Pasquale Aleardi
Szwajcaria
Najlepsze filmy:
Honig im Kopf (2014)
Baereullin (2013)
Gotthard (2016) (film telewizyjny)
Dorka Gryllus
Węgry
Najlepsze filmy:
Nasze matki, nasi ojcowie (2013) (serial)
Gloomy Sunday - Ein Lied von Liebe und Tod (1999)
Irina Palm (2006)
Thomas Arnold
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Nasze matki, nasi ojcowie (2013) (serial)
Diplomatie (2014)
Legenda Rity (2000)
Petra Kelling
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Sophie Scholl - ostatnie dni (2005)
4 Tage im Mai (2011)
Homevideo (2011) (film telewizyjny)
Mika Seidel
Najlepsze filmy:
W pół drogi (2011)
Lore (2012)
Tatort (1970) (serial)
Peter Prager
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Balon (2018)
Der kalte Himmel (2011) (serial)
Sprawa Colliniego (2019)
Nicole Marischka
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Hitler: Narodziny zła (2003) (film telewizyjny)
Homevideo (2011) (film telewizyjny)
Wszyscy inni (2009)
Birte Glang
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Schimanski (1997) (serial)
Was kostet die Liebe? - Ein Großstadtmärchen (2016) (film telewizyjny)
Gotthard Lange
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Wróg u bram (2001)
Złodziejka książek (2013)
Trzy (2010)
Paul Faßnacht
Niemcy
Najlepsze filmy:
Życie na podsłuchu (2006)
Das ewige Lied (1997) (film telewizyjny)
Manta - Der Film (1991)
Benjamin Trinks
Niemcy
Najlepsze filmy:
Nasze matki, nasi ojcowie (2013) (serial)
Lektor (2008)
Tatort (1970) (serial)
Michael Gwisdek
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Die Unberührbare (2000)
Baader-Meinhof (2008)
Herzlich willkommen (1990)
Günther Maria Halmer
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Gandhi (1982)
Wybór Zofii (1982)
I misteri della giungla nera (1991) (serial)
Rosel Zech
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Aimee i Jaguar (1999)
Kammerflimmern (2004)
Lola (1981)
Merab Ninidze
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Monanieba (1984)
Nigdzie w Afryce (2001)
Most szpiegów (2015)
Hansa Czypionka
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Tamta strona ciszy (1996)
Im Winter ein Jahr (2008)
Aenne Burda - Die Wirtschaftswunderfrau (2018) (film telewizyjny)
Lenn Kudrjawizki
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Wróg u bram (2001)
Die Kirschenkönigin (2004) (serial)
Fałszerze (2007)
Jean Denis Römer
Niemcy
Najlepsze filmy:
Nasze matki, nasi ojcowie (2013) (serial)
Freies Land (2019)
Die Wölfe (2009) (serial)