Carnival Phantasm
Reżyseria:
Seiji KishiScenariusz:
上江洲誠Zdjęcia:
Kazuyoshi ShiomiMuzyka:
Yasuharu TakanashiObsada:
Ryōka Yuzuki, Noriaki Sugiyama, Ayako Kawasumi, Hitomi, Kenji Nojima, Kana Ueda, Kumi Sakuma, Miyu Matsuki, Naoko Takano, Noriko Shitaya, Jōji Nakata (więcej)Obsada
Ryōka Yuzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Noriaki Sugiyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
GTO (1999) (serial)
Ayako Kawasumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Hitomi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Kimi ga nozomu eien (2003) (serial)
Dekiru neko wa kjó mo júucu (2023) (serial)
Kenji Nojima
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kana Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Kumi Sakuma
Japonia
Najlepsze seriale:
Monster (2004) (serial)
Gungrave (2003) (serial)
Kino no tabi: The Beautiful World (2003) (serial)
Miyu Matsuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Koi kaze (2004) (serial)
Nerima Daikon Brothers (2006) (serial)
Naoko Takano
Japonia
Najlepsze seriale:
Šódžo kakumei Utena (1997) (serial)
Gakkó no kaidan (2000) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Noriko Shitaya
Japonia
Najlepsze seriale:
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Jōji Nakata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Atsuko Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Akeno Watanabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Rio Natsuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Fullmetal Panic? Fumoffu (2003) (serial)
Fullmetal Panic! (2002) (serial)
Skip Beat! (2008) (serial)
Omi Minami
Japonia
Najlepsze seriale:
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Kono subaraší sekai ni šukufuku o! (2016) (serial)
Ami Koshimizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Tomokazu Seki
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Yōko Honda
Japonia
Najlepsze seriale:
Kanon (2006) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Nodame cantabile (2007) (serial)
Eri Sendai
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Wolf's Rain (2003) (serial)
xxxHOLiC (2006) (serial)
Daisuke Kishio
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Spy x Family (2022) (serial)