Scenariusz:
上江洲誠Zdjęcia:
Kazuyoshi ShiomiMuzyka:
Yasuharu TakanashiObsada:
Ayako Kawasumi, Akeno Watanabe, Atsuko Tanaka, Jun'ichi Suwabe, Yū Asakawa, Kenji Nojima, Miki Itō, Noriaki Sugiyama, Tomokazu Seki, Ken Narita (więcej)Odcinki(14)
-
Dai 5 dži madžucuši daigekitocu čikičiki seihai sensó (E01)
-
Doki! Melty Blood (E02)
-
Dokodemo iššo Hinata no jume (E03)
-
Mahócukai wa mecha ga kirai / Dokidoki date daisakusen (E04)
-
Berserker hadžimete no ocukai (E05)
-
Katacuki renzoku TV šósecu Sakura (E06)
-
Cú / Kenša no okurimono ~Love Fate~ (E07)
-
Hataraku Saber (E08)
-
Seihai Grandprix (E09)
-
Loligaeri / Sennó tantei hisui (E10)
-
Final Dead Lancer (E11)
-
Dokidoki date daisakusen kaitó hen (E12)
-
EX Season (E13)
-
ひびちかスペシャル (E14)
Obsada
Ayako Kawasumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Akeno Watanabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Atsuko Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Jun'ichi Suwabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Yū Asakawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Hikaru no go (2001) (serial)
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Kenji Nojima
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Miki Itō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Noriaki Sugiyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
GTO (1999) (serial)
Tomokazu Seki
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Ken Narita
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Kotono Mitsuishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Shin'ichirō Miki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Yumiko Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Masahito Yabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Mai Kadowaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Fate/Zero (2011) (serial)
Óran kókó host club (2006) (serial)
Ami Koshimizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Jōji Nakata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Nobutoshi Kanna
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Naoko Takano
Japonia
Najlepsze seriale:
Šódžo kakumei Utena (1997) (serial)
Gakkó no kaidan (2000) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Miyu Matsuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Koi kaze (2004) (serial)
Wolf's Rain (2003) (serial)