Obsada
Günther Maria Halmer
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Misteri della giungla nera, I (1991) (serial)
War and Remembrance (1988) (serial)
Peter the Great (1986) (serial)
Anja Jaenicke
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
SOKO München (1978) (serial)
Schwarz greift ein (1994) (serial)
Peter Lohmeyer
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Allein gegen die Zeit (2010) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Sepp Schauer
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
The Mystery of Black Rose Castle (2002) (serial)
Winfried Glatzeder
Polska
Najlepsze seriale:
Dark (2017) (serial)
Oderbruch (2023) (serial)
Berlin, Berlin (2002) (serial)
Elisabeth Bergner
Austro-Węgry
Rudolf Platte
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Derrick (1974) (serial)
Herbert Fux
Austria
Najlepsze seriale:
Der Ochsenkrieg (1987) (serial)
MacGyver (1985) (serial) - m.a.
Tatort (1970) (serial)
Krista Stadler
Austria
Najlepsze seriale:
Strauss Dynasty (1991) (serial)
Wiedeńska krew (2019) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Loni von Friedl
Austria
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Um Himmels Willen (2002) (serial)
Wolfgang Hübsch
Austria
Najlepsze seriale:
Der kalte Himmel (2011) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Die Bergretter (2009) (serial)
Lisa Fitz
Szwajcaria
Najlepsze seriale:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
Max Grießer
Austria
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Henry van Lyck
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (serial)
Kurt Sowinetz
Austria
Dagmar Biener
Niemcy
Najlepsze seriale:
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Gerhard Swoboda
Austria
Najlepsze seriale:
Via Mala (1985) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (serial)
Florian Böhm
Najlepsze seriale:
Gliniarze z Melbourne (2008) (serial)
Sturm der Liebe (2005) (serial)
Andrea Dahmen
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Arsène Lupin (1971) (serial)
War and Remembrance (1988) (serial)
Tatort (1970) (serial)