Les Miserables: Šódžo Cosette
Scenariusz:
Masahiro YokotaniZdjęcia:
Seiichi MorishitaMuzyka:
Hayato MatsuoObsada:
Masashi Sugawara, Kaori Nazuka, Anri Katsu, Kurumi Mamiya, Yumiko Kobayashi, Takashi Matsuyama, Mami Horikoshi, Masahito Yabe, Mika Kanai, Haruka Tomatsu, Miyuki Sawashiro, Yūko Sanpei (więcej)Obsada
Masashi Sugawara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Kaori Nazuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Anri Katsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kurumi Mamiya
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Tengen toppa Gurren Lagann (2007) (serial)
Óran kókó host club (2006) (serial)
Yumiko Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Takashi Matsuyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Chainsaw Man (2022) (serial)
Mami Horikoshi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Violet Evergarden (2018) (serial)
Masahito Yabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Mika Kanai
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
NANA (2006) (serial)
Haruka Tomatsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Thunderbolt Fantasy: Tóriken júki (2016) (serial)
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serial)
Violet Evergarden (2018) (serial)
Miyuki Sawashiro
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Yūko Sanpei
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Nozomi Sasaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Durarara!! (2010) (serial)
Šiki (2010) (serial)
Sakamiči no Apollon: Kids on the Slope (2012) (serial)
Komura Tetsuo
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Cyberpunk: Edgerunners (2022) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Takuma Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
Ai Tokunaga
Japonia
Najlepsze seriale:
Stowarzyszenie Szaropiórych (2002) (serial)
Kiddy Grade (2002) (serial)
Saki (2009) (serial)
Umeka Shôji
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Hero (2001) (serial)
Miyuki Kawasho
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Clannad (2007) (serial)
Guilty Crown (2011) (serial)
Yūji Kishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Eikoku koi monogatari Emma (2005) (serial)
Honoka Imuraya
Japonia
Najlepsze seriale:
GTO (1999) (serial)
Erufen Rīto (2004) (serial)
Monster Farm (1999) (serial)