Reżyseria:
Vojtěch ŠtursaScenariusz:
Vojtěch ŠtursaZdjęcia:
Václav MyslivecMuzyka:
Jiří SvobodaObsada:
Gabriela Vránová, Miriam Vránová, Ladislav Lakomý, Petr Maláč, Jaroslav Kuneš, Jana Ebertová, Drahomíra Hofmanová, Miloslav Kročil, Monika Maláčová, Jiřina Prokšová, Ludmila Slancová (więcej)Obsada
Gabriela Vránová
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Miriam Vránová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
A pobežím až na kraj sveta (1979)
Indiáni z Větrova (1979)
Světlo z temnot (1980) (film telewizyjny)
Ladislav Lakomý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stromy umírají vstoje (1998) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Člověk proti zkáze (1989)
Petr Maláč
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ballada dla bandyty (1978)
Náš dědek Josef (1976)
Silvestr 1886 (1986) (film telewizyjny)
Jaroslav Kuneš
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Stromy umírají vstoje (1998) (film telewizyjny)
Je třeba zabít Sekala (2018) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jana Ebertová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Droga do głębi duszy studenckiej (1939)
Strýčkův sen (1971) (film telewizyjny)
Poslední návrat (1982) (film telewizyjny)
Drahomíra Hofmanová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Stromy umírají vstoje (1998) (film telewizyjny)
Je třeba zabít Sekala (2018) (nagranie teatralne)
Miloslav Kročil
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
První den mého syna (1964)
Perlový náhrdelník (1965)
Monika Maláčová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Je třeba zabít Sekala (2018) (nagranie teatralne)
Gazdina roba (2009) (nagranie teatralne)
Můj strýček Archimedes (2018) (film telewizyjny)
Jiřina Prokšová
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Sen o bílém volu (1991) (film telewizyjny)
Anděl blažené smrti (1965)
Ludmila Slancová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Strýčkův sen (1971) (film telewizyjny)
Komtesa Mary (1983) (film telewizyjny)
Blažena Rýznarová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Okénko (1967) (film telewizyjny)
Jdi za zeleným světlem (1968) (film telewizyjny)
František Zacharník
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Zrcadlení (1977)
Marie Beránková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kufr plný nadějí (1978) (film telewizyjny)
Léto bez dovolené (1982) (film telewizyjny)
Stopy zločinu: Alibi jako řemen (1983) (film telewizyjny)
Helena Trýbová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Konec velkých prázdnin (1996) (serial)
Mejdan na písku (1979) (film telewizyjny)
Libuše Přichystalová
Najlepsze filmy:
Svědek času (1988) (film telewizyjny)
Karolina aneb Příběh ze starých časů (1979) (film telewizyjny)
Ida Kelarová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Štvrtý rozmer (1983)
Miloš Hájek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Mrtvý mezi živými (1946)
Prokop Diviš (1977) (film telewizyjny)