Obsada
Eun-hye Yoon
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Keopi peurinseu 1hojeom (2007) (serial)
Gaeineui chwihyang (2010) (serial)
Bogoshipda (2012) (serial)
Han-byeol Park
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Sookmyeong (2008)
Yeogogoidam 3 - yeowoo gyedan (2003)
Doo gaeui dal (2012)
Ye-ryeon Cha
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Peulraenmaen (2013)
Gutayubaljadeul (2006)
Doremipasollasido (2007)
In-na Yoo
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (serial)
Sikeurit gadeun (2010) (serial)
Jinsimi dadda (2019) (serial)
Kyu-pil Ko
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Baegabondeu (2019) (serial)
Baramui hwawon (2008) (serial)
Madeo (2009)
Myeong-ja Lee
Najlepsze filmy:
Byooti insaideu (2015)
Kim Bok-nam salinsageonui jeonmal (2010)
Szczęście (2007)
Chang-seok Go
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Pani Zemsta (2005)
Jigeum mannaleo gabnida (2017)
Taeksi unjeonsa (2017)
Yoon-yeong Choi
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Jeppangwang Kim Tak Goo (2010) (serial)
60il, jijeongsaengjonja (2019) (serial)
Gyeong-iloun Somun (2020) (serial)
Chun-hee Lee
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Geunyeoreul midji maseyo (2004)
Joogoonui taeyang (2013) (serial)
Namyeong-dong 1985 (2012)
Dong-ho Shin
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Don keurai mami (2012)
Icheungeui akdang (2010)
Mr. aidol (2011)
Soo-kyeong Jeon
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Neoui moksoriga deulleo (2013) (serial)
Sikago Tajagi (2017) (serial)
Gonggongui jeok (2002)
Ah-rin Lee
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Ohjik geudaeman (2011)
Goot dakteo (2013) (serial)
Daensing kwin (2012)
Eun-hye Kil
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Baramui hwawon (2008) (serial)
Tel mi sseomding (1999)
Eoneunnal kabjagi cheotbeonjjae iyagi - D-day (2006)
Hee-kyeong Moon
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
49il (2011) (serial)
Sayangkoldong yangkwajajeom aentikeu (2008)
Ibeon saengeun cheoeumira (2017) (serial)
Hae-won Seo
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Deoking (2017)
Reonningmaen (2013)
Mai beullaek minideureseu (2011)
Su-ryeon Baek
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Himssen yeoja dobongsoon (2017) (serial)
Człowiek znikąd (2010)
Son (2018) (serial)
Rok-kyung Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Byooti insaideu (2015)
Gojijeon (2011)
Heobeu (2007)
Hyun-jung Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Komapseumnida (2007) (serial)
Nae sarang (2007)
Geunom moksori (2007)
Yong Woo Lee
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Mai beullaek minideureseu (2011)