Reżyseria:
Ludvík RážaScenariusz:
Stanislav RudolfZdjęcia:
Milan DostálMuzyka:
Vadim PetrovObsada:
Jana Štěpánková, Martin Stropnický, Vladimíra Hejtmánková, Vladimír Brabec, Míla Myslíková, Zdeněk Řehoř, Marie Motlová, Jana Hlaváčová, Marie Brožová, Libuše Havelková, Alena Kreuzmannová (więcej)Obsada
Jana Štěpánková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Na útěku (2012) (nagranie teatralne)
Martin Stropnický
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Krvavá svatba (1987) (nagranie teatralne)
Mapa zámořských objevů (1978) (film telewizyjny)
P.F. 77 (2003) (film telewizyjny)
Vladimír Brabec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Lišák Pseudolus (1960) (film telewizyjny)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Míla Myslíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Palacz zwłok (1968)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Zdeněk Řehoř
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Dzisiaj ostatni raz (1958)
Marie Motlová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Straszne skutki awarii telewizora (1969)
Lampy naftowe (1971)
Jana Hlaváčová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Marie Brožová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Skradziony balon (1966)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Návrat pana Ryšánka (1971) (film telewizyjny)
Libuše Havelková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Příběh dušičkový (1964) (film telewizyjny)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Alena Kreuzmannová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Diabelski wynalazek (1958)
Dobry wojak Szwejk (1956)
Antonín Hardt
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Jan Cmíral st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Piorun kulisty (1978)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Michal Pešek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Poslední motýl (1990)
Čestmír Řanda st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Josef Větrovec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Skradziony balon (1966)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (film telewizyjny)
Jana Drbohlavová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Na kometě (1970)