Tanken Driland
Scenariusz:
Yōichi TakahashiZdjęcia:
Hitoshi SaitoMuzyka:
Yoshihisa HiranoObsada:
Kanako Miyamoto, Kenji Nojima, Motoko Kumai, Kōki Uchiyama, 鈴木真仁, Yōko Hikasa, Masako Nozawa, Kappei Yamaguchi, Chihiro Ikki, Tetsu Inada, Naomi Shindō, Ryūzaburō Ōtomo, Hidenari Ugaki, 折笠愛 (więcej)Obsada
Kanako Miyamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Honzuki no gekokudžó: Šišo ni naru tame ni wa šudan o erande iraremasen (2019) (serial)
Princess Principal (2017) (serial)
Zecuen no Tempest: The Civilization Blaster (2012) (serial)
Kenji Nojima
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Motoko Kumai
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Kōki Uchiyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
鈴木真仁
Najlepsze seriale:
Mušiši (2005) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Yōko Hikasa
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Masako Nozawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ping Pong The Animation (2014) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Dragon Ball Z (1989) (serial)
Kappei Yamaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Chihiro Ikki
Japonia
Najlepsze seriale:
Dragon Ball Super (2015) (serial)
Prison School (2015) (serial)
Boruto: Naruto Next Generations (2017) (serial)
Tetsu Inada
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Naomi Shindō
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Ryūzaburō Ōtomo
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Hidenari Ugaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Cyberpunk: Edgerunners (2022) (serial)
Monster (2004) (serial)
折笠愛
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Tomohiro Tsuboi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Monster (2004) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Kanako Kondou
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Mawaru Penguindrum (2011) (serial)
Accel World (2012) (serial)
Nobuaki Kanemitsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Hellsing (2006) (serial)
Kiyotaka Furushima
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Hiromi Konno
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Fullmetal Panic? Fumoffu (2003) (serial)
Haruhi Nanao
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši (2005) (serial)
GTO (1999) (serial)
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)