Zdjęcia:
Shigeo KamiyamaMuzyka:
Harukichi YamamotoObsada:
Yūji Ueda, Ken'ichi Ogata, Rie Iwatsubo, Yuri Amano, Fumihiko Tachiki, Kishō Taniyama, Kazuhiko Inoue, Nobuo Tobita, Takumi Yamazaki, Katsuyuki Konishi (więcej)Odcinki(48)
-
Masaru to Hige (E01)
-
Masaru to aka širo bó (E02)
-
Masaru to otoko no akaši (E03)
-
Masaru to seijakušo (E04)
-
Masaru to bidžo (E05)
-
Masaru to Fukumen Otoko (Part 1) (E06)
-
Masaru to Fukumen Otoko (Part 2) (E07)
-
Masaru to Trendy Boys (E08)
-
Masaru to Ultra Price Sale (E09)
-
Masaru to Isobe to ajašii jacura (E10)
-
Masaru to nikui ančikušó (E11)
-
Masaru to Susan to ato nazo no hacumei šúdan (E12)
-
Masaru to Boss (E13)
-
Masaru to Hige Soul (E14)
-
Masaru to Guts Gassen (E15)
-
Masaru to nice megane kjóši (E16)
-
Masaru to ano okatatači (E17)
-
Masaru to šin hero (E18)
-
Masaru to Ohanami Daisakusen (Zenpen) (E19)
-
Masaru to ohanami daisakusen (Kóhen) (E20)
-
Susan-sensei (E21)
-
Masaru to rjúnen kettei kinen džigoku no denša de odekake meso... (E22)
-
Masaru to rjúnendžigoku kettei odekake kinen no denša meso...? (E23)
-
Masaru to Dokkiri House Meso (E24)
-
Masaru to Like a Rolling Jersey (E25)
-
Masaru to hosoi himicu heiki (E26)
-
Masaru to K.Dz (E27)
-
Masaru to Slugger Gundan (E28)
-
Masaru to hissacu gassen (E29)
-
Masaru to doki!! Otokodarake no jakjú taikai (E30)
Obsada
Yūji Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Ken'ichi Ogata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Rie Iwatsubo
Japonia
Najlepsze seriale:
Inujaša (2000) (serial)
Yuri Amano
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Fumihiko Tachiki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kishō Taniyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kazuhiko Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Nobuo Tobita
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Takumi Yamazaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hellsing (2001) (serial)
Katsuyuki Konishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Kaori Asō
Japonia
Najlepsze seriale:
Jungle wa icumo Hare noči Gú (2001) (serial)
Sonic X (2003) (serial)
Hiroko Konishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ima, soko ni iru boku (1999) (serial)
Fušigi júgi (1995) (serial)
AIKa (1997) (serial)
Akio Suyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D (1998) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kōji Ishii
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Chō
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kazuya Ichijō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Yū Sugimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Seikai no Senki (2000) (serial)
Hikaru Hanada
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Monster (2004) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Susumu Kaseda
Japonia
Ayaka Saitō
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši (2005) (serial)
Violet Evergarden (2018) (serial)
One Piece (1999) (serial)