Reżyseria:
Rudolf TesáčekScenariusz:
Pavel VrbkaZdjęcia:
Václav MyslivecMuzyka:
Pavel BlatnýObsada:
Zdena Herfortová, Jaroslav Dufek, Oldřich Navrátil, Arna Mohelská, Zdeněk Junák, Zdeněk Maryška, Mojmír Maděrič, Pavla Severinová, Karel Mišurec, Dana Baslerová, Otakar Dadák, Karel Adam (więcej)Obsada
Zdena Herfortová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Brouk v hlavě (1998) (nagranie teatralne)
Niczego nie żałuję (2007)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jaroslav Dufek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stromy umírají vstoje (1998) (film telewizyjny)
Zamach (1964)
Škola žen (2007) (nagranie teatralne)
Oldřich Navrátil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dívčí válka (1991) (nagranie teatralne)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Arna Mohelská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nepokojná láska (1975) (serial)
Jenůfa (1976) (film telewizyjny)
Wieczna miłość (1994)
Zdeněk Junák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Brouk v hlavě (1998) (nagranie teatralne)
Smrt Pavla I. (2008) (nagranie teatralne)
Lakomec (2020) (nagranie teatralne)
Zdeněk Maryška
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zbojník (2023)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Swingtime (2007) (film telewizyjny)
Mojmír Maděrič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dívčí válka (1991) (nagranie teatralne)
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Niewinny człowiek (2016) (film telewizyjny)
Pavla Severinová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Fešák Hubert (1984)
Karolina aneb Příběh ze starých časů (1979) (film telewizyjny)
Karel Mišurec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Brouk v hlavě (1998) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (film telewizyjny)
Dana Baslerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Niewierność po słowacku (1980)
V službách zákona (1983) (serial)
Dvere dokorán (1977)
Otakar Dadák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Racek (1976) (nagranie teatralne)
Oznamuje se láskám vašim (1988)
Šťastný Jim (1969) (film telewizyjny)
Karel Adam
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jenůfa (1976) (film telewizyjny)
Lumpacivagabundus (1970) (nagranie teatralne)
Ladislav Šamlot
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (film telewizyjny)
Lumpacivagabundus (1970) (nagranie teatralne)
Drahomíra Kočová
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Restaurace (1983) (film telewizyjny)
Cesta do Vídně a zpátky (2007) (film telewizyjny)
Jan Němeček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vojnarka (1968) (film telewizyjny)
Případ korneta Jelagina (1968) (film telewizyjny)
Stopy zločinu: Velká rána (1983) (film telewizyjny)
Olga Vitoslavská
Najlepsze filmy:
Obyčejný důvod (1981) (film telewizyjny)
Světlana Těšitelová
Najlepsze filmy:
Podzim (1970) (film telewizyjny)
Obyčejný důvod (1981) (film telewizyjny)