Reżyseria:
Urs EggerZdjęcia:
Lukas StrebelMuzyka:
Dominic RothObsada:
Heiner Lauterbach, Franka Potente, Frank Giering, Caroline Goodall, Gudrun Landgrebe, Richard Bohringer, Wolfgang Böck, Andreas Lust (więcej)Obsada
Heiner Lauterbach
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Tannbach (2015) (serial)
Sprawa Colliniego (2019)
Eksperyment (2001)
Franka Potente
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Ultimatum Bourne'a (2007) - m.a.
Krucjata Bourne'a (2004)
Tożsamość Bourne'a (2002)
Frank Giering
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Die Kirschenkönigin (2004) (serial)
Funny Games (1997)
Absolute Giganten (1999)
Caroline Goodall
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Lista Schindlera (1993)
Endeavour (2012) (serial)
Poirot (1989) (serial)
Gudrun Landgrebe
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Heimat - Eine deutsche Chronik (1984) (serial)
Wunderkinder (2011)
Die Unsichtbare (2011)
Richard Bohringer
Francja
Najlepsze filmy:
Dubler (1977)
Le Grand Chemin (1987)
Kucharz, złodziej, jego żona i jej kochanek (1989)
Wolfgang Böck
Austria
Najlepsze filmy:
Benny's Video (1992)
Purpurowe skrzypce (1998)
Kronprinz Rudolf (2006) (film telewizyjny)
Andreas Lust
Austria
Najlepsze filmy:
Monachium (2005)
Das Wunder von Wörgl (2018) (film telewizyjny)
Ein ganzes Leben (2023)
Walter Schmidinger
Najlepsze filmy:
Z życia marionetek (1980) (film telewizyjny)
Lemminge, Teil 1 - Arkadien (1979) (film telewizyjny)
Hanussen (1988)
Désirée Nosbusch
Luksemburg
Najlepsze filmy:
Die Kinderklinik (1993) (serial)
Piazza di Spagna (1993) (serial)
Good Morning, Babylon (1987)
Dieter Moor
Szwajcaria
Najlepsze filmy:
Cztery minuty (2006)
Szpiegu, wróć (1982)
LandKrimi (2014) (serial)
Ben Waters
Najlepsze filmy:
G:MT Greenwich Mean Time (1999)
Sorted (2000)
Hands of a Murderer (1990) (film telewizyjny)
Georg Friedrich
Austria
Najlepsze filmy:
Nordwand (2008)
Der siebente Kontinent (1989)
71 Fragmente einer Chronologie des Zufalls (1994)
Martin Brambach
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Życie na podsłuchu (2006)
Odlotowy sekstet (1997)
Lektor (2008)
Klaus Händl
Austria
Najlepsze filmy:
Sophie Scholl - ostatnie dni (2005)
71 Fragmente einer Chronologie des Zufalls (1994)
Niezwyciężony (2001)
Martin Schoendeling
Austria
Najlepsze filmy:
Benny's Video (1992)
Hans-Michael Rehberg
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Lista Schindlera (1993)
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Der Totmacher (1995)
Tonio Arango
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Die Unberührbare (2000)
Offroad (2012)
Buddenbrookowie. Dzieje upadku rodziny (2008) (film telewizyjny)
Branko Samarovski
Jugosławia
Najlepsze filmy:
Nordwand (2008)
Biała wstążka (2009)
Die Rebellion (1993) (film telewizyjny)
Gerhard Liebmann
Austria
Najlepsze filmy:
Das Wunder von Wörgl (2018) (film telewizyjny)
Falco - Verdammt, wir leben noch! (2008)
Der Knochenmann (2009)