Występują
Stella Zázvorková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Kola (1996)
Pavel Landovský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Dolina pszczól (1967)
Adelheid (1969)
Bolek Polívka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Szkoła podstawowa (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Miroslav Donutil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (2000) (nagranie teatralne)
Pod jednym dachem (1999)
Sluha dvou pánů (2010) (nagranie teatralne)
Zdeněk Svěrák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dobytí severního pólu (2006) (nagranie teatralne)
Záskok (1997) (nagranie teatralne)
Dobytí severního pólu (1987) (nagranie teatralne)
Luděk Sobota
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Jan Kraus
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Happy End (1967)
Skradziony balon (1966)
Jan Hrušínský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Dziewczyna na miotle (1971)
Takový žertík (2006) (nagranie teatralne)
Vladimír Dlouhý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Na dotek (2002) (nagranie teatralne)
Brakýři (1983) (film telewizyjny)
Ondřej Kepka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Malý bílý koníček (1994)
Oběti (1999) (serial)
Tetinka (1977) (film telewizyjny)
Ondřej Vetchý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Szkoła podstawowa (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Vlastimil Brodský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Na skraju lasu (1976)
Światowcy (1969)
Eva Pilarová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Návštěva z vesmíru (1977) (film telewizyjny)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (serial)
Radka Fišarová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Touha (2011) (nagranie teatralne)
Nejslavnější české muzikály (2020) (koncert)
Daniela Šinkorová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Prvá noc pri mŕtvej (1993) (film telewizyjny)
O Jankovi kľúčiarovi (1994) (film telewizyjny)
Michaela Badinková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Bracia Karamazow (2008)
Za mestskými múrmi (1998) (serial)
Velkofilm (2007) (film telewizyjny)
Jaroslav Uhlíř
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Karel Gott v Lucerně (1982) (koncert)
Koncert Petry Janů (1987) (koncert)
Miroslav Horníček 100 (2018) (nagranie teatralne)
Yvonne Přenosilová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (serial)
Hitparáda 60. let (2008) (teledysk)
Waldemar a Olga opět v Lucerně (1990) (koncert)