Gympl s (r)učením omezeným - Série 3 (2013) (seria)
Reżyseria:
Vojtěch MoravecZdjęcia:
Jan DrnekObsada:
Ondřej Gregor Brzobohatý, Zuzana Bydžovská, Tomáš Měcháček, Kristýna Leichtová, Václav Kopta, Dana Batulková, Jan Šťastný, Pavla Tomicová, Jan Révai, Kamila Sedlárová, Daniela Šinkorová (więcej)Obsada
Ondřej Gregor Brzobohatý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Setkání s hvězdou (2011) (serial)
Iveta (2022) (serial)
Linka (2019) (serial)
Zuzana Bydžovská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Tisícročná včela (1983) (serial)
Z hříček o královnách (1994) (serial)
Tomáš Měcháček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Kristýna Leichtová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tři tygři (2019) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
Václav Kopta
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Dana Batulková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Jan Šťastný
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Pavla Tomicová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Mlsné medvědí příběhy (2020) (serial)
Comeback (2008) (serial)
Jan Révai
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Volha (2023) (serial)
Kamila Sedlárová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Polda (2016) (serial)
Půlnoční zpověď (2023) (serial)
Daniela Šinkorová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
O ztracené lásce (2002) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Květa Fialová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
F. L. Věk (1970) (serial)
Miloslav Mejzlík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
České století (2013) (serial)
Jiří Kalužný
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Štafl (2018) (serial)
Život na zámku (1995) (serial)
Taťána Kuchařová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serial)
Veronika Gajerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Slavné historky zbojnické (1985) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Monika Absolonová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zdivočelá země (1997) (serial)
Princezna ze mlejna (1994) (serial)
Redakce (2004) (serial)
Jana Švandová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Návštěvníci (1983) (serial)
Slovácko sa nesúdí (1975) (serial)
Eva Salvatore Burešová
Czechy
Najlepsze seriale:
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
David Gránský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)