Scenariusz:
Eun-kyeong HwangMuzyka:
Ki-yeop EomOdcinki(16)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
Obsada
Gang-woo Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Siljongneuwaleu M (2015) (serial)
Sseokeul (2017) (serial)
Haeundae yeonindeul (2012) (serial)
Yeo-jeong Jo
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Gureumi geurin dalbit (2016) (serial)
Haeundae yeonindeul (2012) (serial)
Romaenseuka pilyohae (2011) (serial)
Seok-won Jeong
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Kingdeom (2019) (serial)
Hwaiteu keuriseumaseu (2011) (serial)
Chanranhan yusan (2009) (serial)
Sang-myeon Park
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Jeppangwang Kim Tak Goo (2010) (serial)
Heelreo (2014) (serial)
Maerineun wibakjoong (2010) (serial)
Hye-eun Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Miseuteo syeonsyain (2018) (serial)
Son (2018) (serial)
Namjachingoo (2018) (serial)
Gyoo-ri Nam
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Moojungdoshi (2013) (serial)
49il (2011) (serial)
Haeundae yeonindeul (2012) (serial)
Cho-hee Oh
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Son (2018) (serial)
Black (2017) (serial)
Naemsaereul boneun sonyeo (2015) (serial)
Jae-yong Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Dong Yi (2010) (serial)
Ki hwanghoo (2013) (serial)
Stranger (2017) (serial)
Geon-il Park
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sangduya, hakgyogaja! (2003) (serial)
Haeundae yeonindeul (2012) (serial)
Seung-gyo Jeong
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Domangja peullaen B (2010) (serial)
Chuno (2010) (serial)
Haeundae yeonindeul (2012) (serial)
Ha-ryong Im
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Goohaejwo (2017) (serial)
Haeundae yeonindeul (2012) (serial)
Nado, kkot! (2011) (serial)
Seong-yong Han
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Madeo (2018) (serial)
Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (serial)
Sikeurit gadeun (2010) (serial)
Yeong-ok Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Keopi peurinseu 1hojeom (2007) (serial)
Kgotboda namja (2009) (serial)
Gongbooeui sin (2010) (serial)
Hyeong-beom Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Ki hwanghoo (2013) (serial)
49il (2011) (serial)
Oktab bang wangseja (2012) (serial)
Kwon-soo Choi
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Deokingtuheocheu (2012) (serial)
Haeundae yeonindeul (2012) (serial)
Sang-hoon Choi
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sitihol (2009) (serial)
Haeundae yeonindeul (2012) (serial)
Hotelking (2014) (serial)
Hye-hwa Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Haeundae yeonindeul (2012) (serial)
Main (2021) (serial)
Dziewczyna w masce (2023) (serial)