Reżyseria:
Christine HartmannScenariusz:
Andreas DirrZdjęcia:
Christof WahlMuzyka:
Stephan MassimoObsada:
Christian Berkel, Katharina Müller-Elmau, Petra Schmidt-Schaller, Andreas Schmidt, Axel Milberg, Johann von Bülow, Peter Lerchbaumer, Anton Figl, Barbara Bauer, Catherine Bode (więcej)Obsada
Christian Berkel
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Bękarty wojny (2009)
Walkiria (2008)
Czarna księga (2006)
Katharina Müller-Elmau
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Osada Godność (2015)
Vincent chce nad morze (2010)
Marlena (2000)
Petra Schmidt-Schaller
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Leanders letzte Reise (2017)
Sommer in Orange (2011)
Almanya (2011)
Andreas Schmidt
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Das Leben ist eine Baustelle. (1997)
Fałszerze (2007)
Männer wie wir (2004)
Axel Milberg
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Hannah Arendt (2012)
Zakochany Goethe! (2010)
Offroad (2012)
Johann von Bülow
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Labirynt kłamstw (2014)
Frantz (2016)
Das Adlon. Eine Familiensaga (2013) (serial)
Peter Lerchbaumer
Austria
Najlepsze filmy:
Das Haus der Krokodile (2012)
Der Tanz mit dem Teufel - Die Entführung des Richard Oetker (2001) (film telewizyjny)
Die Konkurrentin (1997) (film telewizyjny)
Anton Figl
Najlepsze filmy:
Sophie Scholl - ostatnie dni (2005)
(T)Raumschiff Surprise - Periode 1 (2004)
Tatort (1970) (serial)
Barbara Bauer
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Szkolna imprezka (2013)
Schwere Jungs (2006)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Catherine Bode
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Tatort (1970) (serial)
Es ist nicht vorbei (2011) (film telewizyjny)
Ein Sommer in Island (2014) (film telewizyjny)
Marco Bretscher-Coschignano
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Fala (2008)
Tatort (1970) (serial)
Die Bergretter (2009) (serial)
Felix Steitz
Najlepsze filmy:
Liebe, Babys und Familienglück (2010) (film telewizyjny)
Hopfensommer (2011) (film telewizyjny)
Angelika Rossaro
Austria
Najlepsze filmy:
Muza (2001)
Andreas Hofer 1809 - Die Freiheit des Adlers (2002) (film telewizyjny)
Utta Danella - Der Mond im See (2004) (film telewizyjny)
Senta Auth
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Tannbach (2015) (serial)
Arzt mit Nebenwirkung (2017) (film telewizyjny)
La Dolce Rita (2005) (film telewizyjny)
Pia Soppa
Najlepsze filmy:
Die Bergretter (2009) (serial)
Claudius Franz
Niemcy Zachodnie