Reżyseria:
Jiří VanýsekZdjęcia:
Jakub NosekObsada:
Marie Beránková, Zdena Herfortová, Miroslav Hruška, Ivo Kubečka, František Řehák, Karel Semerád, Jaromír Tlalka, Eva Hradilová, Jana Janěková, Přemysl Přichystal, Igor Bareš, Ladislav Běhůnek (więcej)Obsada
Marie Beránková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kufr plný nadějí (1978) (film telewizyjny)
Léto bez dovolené (1982) (film telewizyjny)
Stopy zločinu: Alibi jako řemen (1983) (film telewizyjny)
Zdena Herfortová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Brouk v hlavě (1998) (nagranie teatralne)
Niczego nie żałuję (2007)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Miroslav Hruška
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ochránce (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
České století (2013) (serial)
Ivo Kubečka
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Zapomniane światło (1996)
Četnické humoresky (2001) (serial)
František Řehák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skraju lasu (1976)
Diabelski wynalazek (1958)
Święto przebiśniegu (1983)
Karel Semerád
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Janek i Marzenka (1980)
Koniec proboszcza (1968)
Třetí skoba pro Kocoura (1983)
Jaromír Tlalka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kamenný řád (1975) (serial)
Krev zmizelého (2006) (serial)
Krev zmizelého (2005)
Eva Hradilová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Strýčkův sen (1971) (film telewizyjny)
Šťastný Jim (1969) (film telewizyjny)
Jana Janěková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Związani (2009)
Bludičky (2010) (film telewizyjny)
Přemysl Přichystal
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jak se budí princezny (1977)
Svědek času (1988) (film telewizyjny)
Igor Bareš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Stromy umírají vstoje (1998) (film telewizyjny)
Ladislav Běhůnek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Ticho v soudní síni (1987) (film telewizyjny)
Zkušební doba (1988) (film telewizyjny)
František Bohdal
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Svatba jako řemen (1967)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Pieniczka i Parapliczko (1970)
Jaroslav Fert
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Archimédův bod (1982) (film telewizyjny)
Afrodita (1993) (film telewizyjny)
Miloslav Kročil
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
První den mého syna (1964)
Perlový náhrdelník (1965)
Alois Liškutín
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skraju lasu (1976)
Postrzyżyny (1980)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Mojmír Maděrič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dívčí válka (1991) (nagranie teatralne)
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Niewinny człowiek (2016) (film telewizyjny)
Miloslav Maršálek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Piekielna kopalnia (2018) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Indián v ohrožení (2014) (nagranie teatralne)
Svatopluk Říčánek
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Stalingrad (1993)
W przygranicznej wiosce (1979)