Obsada
Eliška Balzerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Můj báječný rozvod (2008) (nagranie teatralne)
Kelner, płacić! (1980)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Petr Štěpánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)
Jaroslav Satoranský
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Mnoho povyku pro nic (1972) (nagranie teatralne)
Oldřich Kaiser
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
U Tlučhořů (2010) (nagranie teatralne)
Rozčarovaní (1982) (film telewizyjny)
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Antonín Hardt
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Karel Hlušička
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Dobry wojak Szwejk (1956)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (film telewizyjny)
Jaromír Pleskot
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Povstalecká história (1984) (serial)
Czarodziejski kapelusz (1952)
Ekspres z Norymbergi (1953)
Jaroslav Kaňkovský
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Starožitníkův krám (1980) (film telewizyjny)
Přísahám a slibuji (1990) (serial)
Sen noci svatojanské (1984) (nagranie teatralne)
Zdeněk Martínek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dobry wojak Szwejk (1956)
Melduję posłusznie! (1957)
Złote węgorze (1979) (film telewizyjny)
Viktor Maurer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Światowcy (1969)
František Němec
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Ucho (1970)
Zuzana Šavrdová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Rok na vsi (1995) (nagranie teatralne)
Nezralé maliny (1980) (film telewizyjny)
Jiří Pleskot
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Ivan Pokorný
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Kelner, płacić! (1980)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Jiří Plachý ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Bořivoj Navrátil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Ucho (1970)
Muž v pozadí (1995) (serial)