Obsada
Sung-im Chun
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Keudaereul saranghamnida (2010)
Sinsegye (2013)
Sseom (2004)
Jae-joong Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Boseuga dallajyeotteoyo (2011) (serial)
Cheongukui woopyeonbaedalbu (2009)
Dakteo Jin (2012) (serial)
Seong-ryeong Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Geugeotmani nae sesang (2018)
Minami shineyo (2009) (serial)
Yawang (2013) (serial)
Dal-su Oh
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Byeonhoin (2013)
Old Boy (2003)
Geu hae yeoreum (2006)
Jae-myung Yoo
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (serial)
Himssen yeoja dobongsoon (2017) (serial)
Stranger (2017) (serial)
Yong-seok Jo
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Babi (2011)
Seupai (2013)
Jakalyi onda (2012)
Kwang-soo Lee
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Mai padeo (2007)
Dobry, zły i zakręcony (2008)
Eunmilhan yoohok (2015)
Dong-mi Shin
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Byooti insaideu (2015)
Eorin wangja (2008)
Euisayohan (2019) (serial)
Yong-geon Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Joogoonui taeyang (2013) (serial)
Arangsaddojeon (2012) (serial)
Yeongeo wanjeonjeongbok (2003)
Mi-ran Ra
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Sowon (2013)
Keudaereul saranghamnida (2010)
Pani Zemsta (2005)
Sang-jin Han
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Sseokeul (2017) (serial)
Naesaengae gajang areumdaun iljuil (2005)
Minyeoui tansaeng (2014) (serial)
Min-ha Joo
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Boiseu (2017) (serial)
Dalkomhan geojitmal (2008)
Jakalyi onda (2012)
Hyeon-seong Lim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Dogani (2011)
Time (2006)
Hwang Jin-Yi (2007)
Sa-hee Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Sikeurit gadeun (2010) (serial)
Shinsaui poomgyuk (2012) (serial)
Du eolgurui yeochin (2007)
Yi-ahn Seo
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Kilmi, hilmi (2015) (serial)
Hotelking (2014) (serial)
Jakalyi onda (2012)
Yoo Teo
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Lato (2018)
Baegabondeu (2019) (serial)
Poprzednie życie (2023)
Hang-ho Tae
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Paparoti (2013)
Myeongbulheojeon (2017) (serial)
Oh naui gwishinnim (2015) (serial)
Kyeong-ran Kim
Korea
Najlepsze filmy:
Keurosing (2008)
Geu hae yeoreum (2006)
Geunyeoreul midji maseyo (2004)
Heon-tae Jeon
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Dong Yi (2010) (serial)
Sikeurit gadeun (2010) (serial)
Siti hyunteo (2011) (serial)
Ju-hyung Jin
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Myeongbulheojeon (2017) (serial)
Susanghan pateuneo (2017) (serial)
Jakalyi onda (2012)