Reżyseria:
Vivian NaefeScenariusz:
Melanie BrügelZdjęcia:
Peter DöttlingObsada:
Andrea Sawatzki, Lotte Flack, Thomas Sarbacher, Juliane Köhler, Lisa Martinek, Tobias Oertel, Pegah Ferydoni, Thomas Heinze, Aykut Kayacik (więcej)Obsada
Andrea Sawatzki
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Das Leben ist eine Baustelle. (1997)
Bandits (1997)
Vom Atmen unter Wasser (2008) (film telewizyjny)
Lotte Flack
Niemcy
Najlepsze filmy:
Stiller Abschied (2013) (film telewizyjny)
Papieżyca Joanna (2009)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Thomas Sarbacher
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Der Schatz der weißen Falken (2005)
Nichts mehr wie vorher (2013) (film telewizyjny)
Jonathan (2016)
Juliane Köhler
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Upadek (2004)
Nigdzie w Afryce (2001)
Aimee i Jaguar (1999)
Lisa Martinek
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Labirynt kłamstw (2014)
Ich leih mir eine Familie (2006) (film telewizyjny)
Tatort (1970) (serial)
Tobias Oertel
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Mann tut was Mann kann (2012)
Tatort (1970) (serial)
Pegah Ferydoni
Iran
Najlepsze filmy:
Isi i Ossi (2020)
Kobiety bez mężczyzn (2009)
Die defekte Katze (2018)
Thomas Heinze
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Homo Faber (1991)
Die Quellen des Lebens (2013)
Traumfabrik (2019)
Aykut Kayacik
Turcja
Najlepsze filmy:
Lola + Bilidikid (1999)
Offroad (2012)
Almanya (2011)
Christoph Letkowski
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Diaz (2012)
Lotte am Bauhaus (2019) (film telewizyjny)
Bella Germania (2019) (serial)
Godehard Giese
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Berlin - Der geteilte Himmel (2017) (serial)
Match (2012)
Złodziejka książek (2013)
Katharina Nesytowa
Najlepsze filmy:
Ein starkes Team (1994) (serial)
Killerjagd. Schrei, wenn du dich traust (2010) (film telewizyjny)
Bella Australia (2012) (film telewizyjny)
Matthias Brenner
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Życie na podsłuchu (2006)
Błąd systemu (2019)
Guter Junge (2008) (film telewizyjny)
Leopold Hornung
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Baader-Meinhof (2008)
Who Am I. Możesz być kim chcesz (2014)
Shoppen (2006)
Mario Klischies
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Ein starkes Team (1994) (serial)
Bella Australia (2012) (film telewizyjny)
Marie Gruber
Niemcy Zachodnie
Franz Hartwig
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Bardzo poszukiwany człowiek (2014)
Männerherzen... und die ganz ganz große Liebe (2011)
Die Toten vom Bodensee (2014) (serial)
Sarah Brandner
Najlepsze filmy:
Tata do pary 2 (2013)
Frühling (2011) (serial)
Bella Australia (2012) (film telewizyjny)
Jesse Inman
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Trautmann (2018)
Nimfomanka, część I (2013)
Schweigeminute (2016) (film telewizyjny)
Irina Kastrinidis
Szwajcaria
Najlepsze filmy:
The Palace (2023)
Bella Australia (2012) (film telewizyjny)