Reżyseria:
Josef HenkeScenariusz:
Roman RážZdjęcia:
Petr PolákMuzyka:
Luboš FišerObsada:
Lukáš Vaculík, Zlata Adamovská, Iveta Dušková, Jiří Schmitzer, Jana Postlerová, Ivana Andrlová, Oldřich Vlach, Alois Švehlík, Lukáš Hlavica, Miloš Hlavica, Jan Vlasák, Jiří Zahajský (więcej)Obsada
Lukáš Vaculík
Czechosłowacja
Zlata Adamovská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Iveta Dušková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Musimy sobie pomagać (2000)
Ochránce (2021) (serial)
Bod obnovy (2023)
Jiří Schmitzer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Święto przebiśniegu (1983)
Jana Postlerová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Stíny horkého léta (1977)
Kamenný řád (1975) (serial)
Der Lebensborn - Pramen života (2000)
Ivana Andrlová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Princ a Večernice (1978)
Podnájemníci (1976) (film telewizyjny)
Otec nebo bratr (1978) (film telewizyjny)
Oldřich Vlach
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Szkoła podstawowa (1991)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Alois Švehlík
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Czarni baronowie (1992)
Lukáš Hlavica
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Krvavá svatba (1987) (nagranie teatralne)
Specialita šéfkuchaře (1999) (film telewizyjny)
Swingtime (2007) (film telewizyjny)
Miloš Hlavica
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (nagranie teatralne)
Genij vlasti (1998) (film telewizyjny)
Jan Vlasák
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Tichá bolest (1990)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (nagranie teatralne)
Noc rozhodnutí (1993) (film telewizyjny)
Jiří Zahajský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hráči (1983) (nagranie teatralne)
Jára Cimrman śpi (1983)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Taťjana Medvecká
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Jako bychom se ani neznali (1982) (nagranie teatralne)
Jana Dolanská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Kořist (1979) (film telewizyjny)
Ladislav Trojan
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Śmierć pięknych saren (1986)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Jiří Zavřel
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Gentlemani (1969) (nagranie teatralne)
Nesmrtelná teta (1993)
Jiří Havel
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Poslední dopis (1973) (film telewizyjny)
Královský život otroka (1992) (film telewizyjny)
Lokis (1986) (film telewizyjny)
Kateřina Pindejová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Babí léto (2001)
České století (2013) (serial)
Známí neznámí (2021)
Dana Syslová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Krvavá svatba (1987) (nagranie teatralne)