Reżyseria:
Lucie BělohradskáScenariusz:
Jana KnitlováMuzyka:
Vratislav ŠrámekObsada:
Viktor Preiss, David Matásek, Jan Dolanský, Matěj Hádek, Jana Pidrmanová, Ilona Svobodová, Klára Melíšková, Jiří Dvořák, Dana Černá, Miroslav Táborský, Jan Vondráček, Oldřich Vlach (więcej)Obsada
Viktor Preiss
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Scapinova šibalství (1980) (film telewizyjny)
David Matásek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Samotni (2000)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Audience u královny (2021) (nagranie teatralne)
Jan Dolanský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (2006) (nagranie teatralne)
Udělení milosti se zamítá (2002) (film telewizyjny)
Lakomec (2003) (film telewizyjny)
Matěj Hádek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Návštěvy u pana Greena (2016) (nagranie teatralne)
Operace Silver A (2007) (film telewizyjny)
Jana Pidrmanová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Ztracená brána (2012) (serial)
Manon Lescaut (2021)
Ilona Svobodová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (nagranie teatralne)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Klára Melíšková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (nagranie teatralne)
Dabing Street (2014) (nagranie teatralne)
Podezření (2022) (serial)
Jiří Dvořák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Brouk v hlavě (1998) (nagranie teatralne)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Zbojník (2023)
Dana Černá
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ochránce (2021) (serial)
Dámský krejčí (2012) (nagranie teatralne)
Zabić Sekala (1998)
Miroslav Táborský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Kola (1996)
Jan Vondráček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka (2002) (nagranie teatralne)
Lhář (2005) (nagranie teatralne)
Oldřich Vlach
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Szkoła podstawowa (1991)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Martin Myšička
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Elegance molekuly (2024) (nagranie teatralne)
Oblomov (2002) (nagranie teatralne)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (nagranie teatralne)
Pavel Rímský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Krvavá svatba (1987) (nagranie teatralne)
Martin Preiss
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
České století (2013) (serial)
Jan Konečný
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sekrety (2007)
Případ pro rybáře (2013) (film telewizyjny)
Přes prsty (2019)
Lucie Polišenská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kytice (2020) (nagranie teatralne)
České století (2013) (serial)
Kobry i żmije (2015)
Vít Levinský
Najlepsze filmy:
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Czerwona linia (2018) (serial)
Lidice (2011)
Jiří Štrébl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Prokletí rodu Baskervillů aneb Pozor zlý pes! (2004) (nagranie teatralne)
Podezření (2022) (serial)
Miloslav Kopečný
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Běsi (2008) (nagranie teatralne)
Specialita šéfkuchaře (1999) (film telewizyjny)