Reżyseria:
Michael SchneiderScenariusz:
Christoph DarnstädtZdjęcia:
Andreas ZickgrafMuzyka:
Dirk LeupolzObsada:
Maximilian Simonischek, Katharina Böhm, Kostja Ullmann, Marleen Lohse, Harald Schrott, Michael Roll, Felix Vörtler, Julia Stinshoff, Michael A. Grimm, Werner Haindl, Gisela Schneeberger (więcej)Obsada
Maximilian Simonischek
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Der Verdingbub (2011)
Boski porządek (2017)
Krok do wolnosci (2013)
Katharina Böhm
Szwajcaria
Najlepsze filmy:
Die Kinderklinik (1993) (serial)
Einfälle der heiligen Klara, Die (1980) (film telewizyjny)
Komisarz Montalbano (1999) (serial)
Kostja Ullmann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Die Quellen des Lebens (2013)
Randka w ciemno z życiem (2017)
Das Wunder von Berlin (2008) (film telewizyjny)
Marleen Lohse
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Frau Ella (2013)
Maria, ihm schmeckt's nicht! (2009)
Bella Germania (2019) (serial)
Harald Schrott
Austria
Najlepsze filmy:
Legenda Rity (2000)
Wendezeit (2019) (film telewizyjny)
Der Seerosenteich (2002) (film telewizyjny)
Michael Roll
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Der Mann im Salz (1989) (film telewizyjny)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Gift (2017) (film telewizyjny)
Felix Vörtler
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Heiter bis wolkig (2012)
Neger, Neger, Schornsteinfeger (2006) (film telewizyjny)
Männer wie wir (2004)
Julia Stinshoff
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Liebe in der Warteschleife (2004) (film telewizyjny)
Dobra i zła (2006) (film telewizyjny)
Die Bergretter (2009) (serial)
Michael A. Grimm
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Boże Narodzenie (2005)
Dziennik Anne Frank (2016)
Das Wunder von Wörgl (2018) (film telewizyjny)
Werner Haindl
Najlepsze filmy:
Der Clan - Die Geschichte der Familie Wagner (2013) (film telewizyjny)
Der König von St. Pauli (1998) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Gisela Schneeberger
Niemcy
Najlepsze filmy:
Starke Zeiten (1988)
Bin ich schön? (1998)
Tatort (1970) (serial)
Sebastian Weber
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Shoppen (2006)
Aenne Burda - Die Wirtschaftswunderfrau (2018) (film telewizyjny)
3096 dni (2013)
Aurel Manthei
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Die Dasslers - Pioniere, Brüder und Rivalen (2015) (film telewizyjny)
Była sobie dziewczynka (2014)
Harter Brocken - Der Waffendeal (2021) (film telewizyjny)
Tabea Willemsen
Najlepsze filmy:
Die Bergretter (2009) (serial)
Diana Staehly
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Stromberg - Der Film (2014)
Die Bergretter (2009) (serial)
Inga Lindström (2004) (serial)
Victoria Mayer
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Horyzont uczuć (2019)
Tatort (1970) (serial)
Allein (2004)
Christine Adler
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
Patricia Aulitzky
Austria
Najlepsze filmy:
Shoppen (2006)
Falco - Verdammt, wir leben noch! (2008)
Najlepszy ze światów (2017)
Sarah Camp
Niemcy
Najlepsze filmy:
Bandits (1997)
Aimee i Jaguar (1999)
Hanami - Kwiat wiśni (2008)