Scenariusz:
Gabriela SperlZdjęcia:
Peter DöttlingMuzyka:
Matthias KleinObsada:
Rike Schmid, Pasquale Aleardi, Esther Schweins, Barbara Morawiecz, Michael Gwisdek, Jürgen Hentsch, Cedric Eich, Marie Gruber, Ernst-Georg Schwill, Matthias Matschke, Wilhelm Manske (więcej)Obsada
Rike Schmid
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Maltese - Il Romanzo del Commissario (2017) (serial)
Schwere Jungs (2006)
Don 2 (2011)
Pasquale Aleardi
Szwajcaria
Najlepsze filmy:
Honig im Kopf (2014)
Baereullin (2013)
Gotthard (2016) (film telewizyjny)
Esther Schweins
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Die Anruferin (2007)
Vorstadtkrokodile 2 (2010)
Michele Strogoff - il corriere dello zar (1999) (film telewizyjny)
Barbara Morawiecz
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Sein letztes Rennen (2013)
Tatort (1970) (serial)
Die Flucht (2007) (film telewizyjny)
Michael Gwisdek
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Die Unberührbare (2000)
Baader-Meinhof (2008)
Herzlich willkommen (1990)
Jürgen Hentsch
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Der Totmacher (1995)
Ich war neunzehn (1968)
Tatort (1970) (serial)
Cedric Eich
Niemcy
Najlepsze filmy:
Trzy (2010)
Hansel i Gretel: Łowcy czarownic (2013)
Deutschland 09 - 13 kurze Filme zur Lage der Nation (2009)
Marie Gruber
Niemcy Zachodnie
Ernst-Georg Schwill
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Die schwarze Mühle (1975) (film telewizyjny)
Dziwne ogrody (2003)
Good Bye Lenin! (2003)
Matthias Matschke
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Grand Budapest Hotel (2014)
Słoneczna aleja (1999)
Wolfsburg (2003)
Wilhelm Manske
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Lista Schindlera (1993)
Tunel ku wolności (2001)
Zagadka Hotelu Grand (2011) (serial)
Peter Jordan
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Solino (2002)
Die Wannseekonferenz (2022)
Soul Kitchen (2009)
Ulrich Voß
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Transfer (2010)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Donna Leon (2000) (serial)
Leonie Brandis
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Baader-Meinhof (2008)
Bis dass der Tod uns scheidet (2008) (film telewizyjny)
Jerry Cotton (2010)
Grégoire Gros
Najlepsze filmy:
Tatort (1970) (serial)
Ein Sommer in Südfrankreich (2016) (film telewizyjny)
La Douleur (2017)
Fritz Roth
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Lektor (2008)
Mogadischu (2008) (film telewizyjny)
Komm näher (2006)
Alexander Yassin
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Sense8 (2015) (serial)
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów (2016)
Atlas chmur (2012)
Johanna Penski
Polska
Najlepsze filmy:
Niebo nad Berlinem (1987)
In weiter Ferne, so nah! (1993)
Die Unsichtbare (2011)
Tom Radisch
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Die Bergretter (2009) (serial)
Küss mich, wenn es Liebe ist (2008) (film telewizyjny)
Inga Lindström (2004) (serial)
James Matthews-Pyecka
Najlepsze filmy:
Erkan & Stefan (2000)
Garden of Love (2003)
Beyond the Limits (2003)