Reżyseria:
Tomáš TintěraScenariusz:
Markéta ZinnerováZdjęcia:
Jan PlesníkMuzyka:
Zdenek MertaObsada:
Eva Horká, Gabriela Vránová, Rostislav Kuba, František Řehák, Danuše Klichová, Jan Hartl, Jan Šťastný, Nela Boudová, Regina Řandová, Michaela Doležalová, Jan Kehár, Ivan Dědeček, Jana Postlerová (więcej)Obsada
Eva Horká
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dívka s mušlí (1980)
Zimowa pani (1985)
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Gabriela Vránová
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Rostislav Kuba
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
S Pydlou v zádech (1985) (nagranie teatralne)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (film telewizyjny)
František Řehák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skraju lasu (1976)
Diabelski wynalazek (1958)
Święto przebiśniegu (1983)
Danuše Klichová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Rok diabła (2002)
Jan Hartl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Jan Šťastný
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Zabić Sekala (1998)
Nela Boudová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kola (1996)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Regina Řandová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Oznamuje se láskám vašim (1988)
But imieniem Melichar (1983)
Michaela Doležalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Lhář (2005) (nagranie teatralne)
Faidra (2008) (nagranie teatralne)
Jan Kehár
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Trzech weteranów (1983)
Karkonosz i narciarze (1980)
Ivan Dědeček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Únosy bez výkupného (1983) (film telewizyjny)
Zemřeš, kdy budeme chtít (1988) (film telewizyjny)
Principálka (1986) (film telewizyjny)
Jana Postlerová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Stíny horkého léta (1977)
Kamenný řád (1975) (serial)
Der Lebensborn - Pramen života (2000)
Drahomír Ožana
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Arrowsmith (1997) (serial)
Malé zlaté slnko (1981) (film telewizyjny)
Mimořádný případ (1989) (film telewizyjny)
Jana Lukešová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Zemřeš, kdy budeme chtít (1988) (film telewizyjny)
Tvář za oknem (1985) (film telewizyjny)
Píšťaličko, otloukej se (1988) (film telewizyjny)
Magda Šputová
Najlepsze filmy:
Za svědka půjde počítač (1987) (film telewizyjny)
Píšťaličko, otloukej se (1988) (film telewizyjny)
Už se nebojím (1984)
Pavel Handl
Najlepsze filmy:
Kamenný řád (1975) (serial)
Noc panny młodej (1967)
Bumerang (1996)
Naděžda Letenská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Únosy bez výkupného (1983) (film telewizyjny)
Věčný tulák (1990) (film telewizyjny)
Arrowsmith (1997) (serial)
Miroslav Kudela
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
České století (2013) (serial)
Věčný tulák (1990) (film telewizyjny)
Věra Janků
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Udělení milosti se zamítá (2002) (film telewizyjny)
Vincenz Priessnitz (1999)