Obsada
Peter Kočiš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Zátopek (2021)
Volha (2023) (serial)
Jozef Husár
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Vladimír Kostovič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Štyridsaťštyri (1957)
Ľudovít Reiter
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Štyridsaťštyri (1957)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Milan Kiš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Karol Čálik
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Andersonvillský proces (1976) (film telewizyjny)
Naši synovia (1975) (serial)
Emília Došeková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nepokojná láska (1975) (serial)
Tiene v raji (1986) (film telewizyjny)
Bičianka z doliny (1981) (film telewizyjny)
Vladimír Černý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Jánošík I., II. (1963)
Ľubica Mruškovičová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dlouhá míle (1989) (serial)
Mesto Anatol (1988) (film telewizyjny)
Iba deň (1988)
Viliam Polónyi
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Júlia Hečková
Czechosłowacja
Peter Hečko
Czechosłowacja
Jana Zvaríková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Ideálny manžel (1985) (film telewizyjny)
Pohádka svatojánské noci (1981)
Jozef Adamovič
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Demeterovci (1976) (film telewizyjny)
František Zvarík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sklep przy głównej ulicy (1965)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Ľudovít Ozábal
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Bokser i śmierć (1962)
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Dobrodružstvo pri obžinkoch (1968) (film telewizyjny)
Július Palúš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jedenáste prikázanie (1977) (serial)
Takmer božský omyl (1985) (film telewizyjny)
Zbojníci (1978) (film telewizyjny)
Igor Šimeg
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Nedodržaný sľub (2009)
Anjel milosrdenstva (1993)
Marta Rašlová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Naši synovia (1975) (serial)
Ogród (1995)
Mária Hájková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Štyridsaťštyri (1957)
Dáždnik svätého Petra (1958)
Jedenáste prikázanie (1977) (serial)