Zdjęcia:
Jan MatiášekMuzyka:
Roman HolýWykonawca:
Jan Budař (prezenter), Jiří Bartoška, Jaroslav Bouček, Jiří Brožek, Saša Gedeon, Aňa Geislerová, Kryštof Hádek, Eva Holubová, Jan Hřebejk, Klára Issová, Miroslav Krobot, Pavel Liška (więcej)Występują
Jan Budař (prezenter)
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stavrogin je ďábel (2005) (nagranie teatralne)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jiří Bartoška
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Bratři Karamazovi (1981) (nagranie teatralne)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Smysl pro tumor (2024) (serial)
Jaroslav Bouček
Czechosłowacja
Jiří Brožek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Czas sług (1989)
Krvavý román (1993)
Rozumiemy się bez słów (1976)
Saša Gedeon
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rok diabła (2002)
Čert ví proč (2003)
Bloudím (2010)
Aňa Geislerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Żelary (2003)
Dobří holubi se vracejí (1988)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Kryštof Hádek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Antek, Sławka i magiczne światło (2023)
Ciemnoniebieski świat (2001)
Podejrzenia (2019) (film telewizyjny)
Eva Holubová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Szkoła podstawowa (1991)
Antek, Sławka i magiczne światło (2023)
Jan Hřebejk
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rok diabła (2002)
Bigbeatowe lato (1993)
Szeptem (1996)
Klára Issová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Anne Frank: The Whole Story (2001) (film telewizyjny)
Kabaret Caligula - PanzerFaust (2018) (nagranie teatralne)
Operace Silver A (2007) (film telewizyjny)
Miroslav Krobot
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (nagranie teatralne)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
P.F. 77 (2003) (film telewizyjny)
Pavel Liška
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
BrainStorm (2008) (film telewizyjny)
Powrót idioty (1999)
Václav Marhoul
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Besídka 50 let Divadla SKLEP (2021) (nagranie teatralne)
Rána z milosti (2005) (film telewizyjny)
Amerika (1994)
Klára Melíšková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (nagranie teatralne)
Dabing Street (2014) (nagranie teatralne)
Podezření (2022) (serial)
Miroslav Ondříček
Czechosłowacja
Halina Pawlowská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial) - przewodnik
Díky za každé nové ráno (1994)
Vrať se do hrobu! (1989)
Jana Plodková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Antek, Sławka i magiczne światło (2023)
Němá tajemství (2023)
Butelki zwrotne (2007)
Bolek Polívka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Szkoła podstawowa (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Theodor Pištěk ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Florenc 13,30 (1957)
Filip Renč
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kola (1996)
Ciemnoniebieski świat (2001)
Requiem pro panenku (1991)